Hubneme s KetoMixem

Hubneme s KetoMixem


Paní Zuzanu jsme vám představili už v úvodním článku. Před čtyřmi týdny získala v rámci redakčního projektu hubnoucí balíček KetoMix, aby se přiblížila svému snu a zhubla do svých vysněných svatebních šatů. Jak se jí daří po měsíci? Vidí na sobě změny? A jak to vnímá snoubenec?

 
Zuzana

Věk: 31
Váha na začátku projektu: 81,5
Aktuální váha: 74
Její cíl: 10 Kg

  

Co se pro vás změnilo? Věděla jste, jak funguje dieta KetoMix?

Když jste mě vybrali, tak jsem měla ohromnou radost a byla jsem neskutečně dojatá.

Věděla jsem, že sama zhubnout do šatů nezvládnu, nikdy jsem žádné diety nedržela a vůbec jsem se v tom neuměla orientovat a bála jsem se, že na vlastní pěst bych si mohla ještě spíš uškodit. Dietu Ketomix jsem neznala, občas mi na ní vyskočila reklama na sociálních sítích, ale ignorovala jsem to. Až když se naskytla možnost svatební proměny, začala jsem se teprve o ní více zajímat a pátrat o co vlastně jde.

 

Před 4 týdny jste dostala od redakce produkty KetoMix diety, jak jste s nimi spokojená? Jak jste první týdny zvládala? Netrpíte hlady?

Ze začátku jsem měla obavy, jak to bude mé tělo snášet? Jestli nebudu trpět hlady? Bude to vůbec fungovat?Teď už obavy opravdu nemám. V prvním týdnu mě sice potrápily střevní problémy a bolesti hlavy, ale po dvou dnech sami odezněly. Hlady opravdu netrpím, byla jsem zvyklá jíst 3x denně, takže mi naopak přijde, že teď jím pořád :D A že to funguje, jsem se přesvědčila taky.

 

Zkoušíte z jídel připravovat i nějaké recepty? Našla jste si nějaký oblíbený?

Zatím ještě neexperimentuji. Nic se mi nepřejedlo, takže připravuji vše podle balení. Trochu jsem poprvé bojovala s přípravou omelety a palačinky, ne chuťově, ale snažila jsem se vychytat teplotu tak, aby se netrhaly. Jinak jsem nadšená z toho, jak vše chutná, trochu jsem se bála, že tam bude nějaká chemická pachuť jako
u instantních výrobků, ale vůbec. Polévky jsem si zamilovala a tyčinky si také nemůžu vynachválit.

 

Jaká je vaše aktuální váha? Podařilo se vám zhubnout? Případně kolik?

 Cítím se dobře, jsem moc spokojená s výsledky. Myslím, že mých vysněných 10 kg zvládnu. Nyní mám o 7,5 kg méně.

 

Jak vaši změnu jídelníčku a postavy vnímá vaše okolí, snoubenec, jaké jsou jejich reakce?

Podporuje mě pouze snoubenec i když mě ze začátku od toho odrazoval, ale měl velikou radost, když viděl, že se cítím lépe a mám více energie. Nikomu jinému jsem se s dietou nesvěřovala, beru to jako soukromou záležitost.

 

Vnímáte své změny pozitivně? Na co se těšíte?

Už teď vidím velké pokroky, nebolí mě tolik kolena a záda, dokážu se ohnout a zase normálně zapnout boty, aniž bych musela použít lžíci. Díky tomu se těším na další výsledky a znovu získanou energii k pohybu a delší výlety s dcerkou bez úporného zadýchávání.

 

Máte před sebou ještě další 4 týdny hubnutí, čeho si přejete v tomto období dosáhnout? 

Chtěla bych si splnit můj cíl a zhubnout zbylé kg. Zároveň se moc těším na to, až si vyzkouším svatební šaty
a uvidím i na nich moji proměnu.