Jídlo & Sex: Tato jídla jsou skutečné nakopávače libida

Jídlo & Sex: Tato jídla jsou skutečné nakopávače libida


Všichni šéfkuchaři, sexuální experti a kuchyňští hobby umělci poslouchejte: Megwyn White ze společnosti Satisfyer, významné značky na poli sexuálního wellness, propojila naše dva nejoblíbenější koníčky – jídlo a sex – do unikátního menu. Certifikovaná klinická sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání ukazuje, jak můžeme navnadit libido pomocí správně zvolených potravin – à la carte. Jídlo & Sex? Ano! Podle vyjádření Megwyn White, může být naše stravování úžasným obohacením a přirozeným stimulantem k objevování zdraví, uspokojení a sebedůvěry  #SatisfyerEffect.

 

Dieta, tělo a sex – ultimátní trio pro dobrý pocit

Jídlo není jen neskutečně lahodné a poskytuje nám potěšení, ale také funguje jako velice dobrý nástroj
k navazování kontaktů s novými lidmi. Pokud se na stravování zároveň podíváme z pohledu sexuálního wellness, můžeme díky správné volbě stravování posílit srdeční, nervový a trávicí systém v našich tělech a tím ovlivnit také naši sexuální pohodu. Menopauza, poporodní rekonvalescence ale také problémy s erekcí? To vše můžeme ovlivnit volbou vhodné stravy. V jiných případech můžeme volbou stravy povznést naše libido a orgasmy na novou úroveň. Dobrá svačinka nás motivuje k sexu, dodá nám dobrý pocit skrze živiny, které obsahuje, a tím také zvedne naše sebevědomí a sebejistotu. Také vášeň a touha mohou být rozdmýchány novými způsoby: např. sexuálními hrátkami se šlehačkou nebo nesmrtelnými jahodami pokrytými čokoládou.

 

Vodní meloun nebo čokoláda – všechno je to o správném jídle

Pravidlo č. 1 pro lepší sexuální život: vyvážená strava s dostatkem zdravých tuků, bílkovin a dostatkem vody pro správnou funkci srdce a oběhové soustavy jsou základ. K tomu následující potraviny jsou ideální pro navození pocitu relaxace: čokoláda, vodní meloun, oříšky, losos a granátové jablko. Tyto potraviny nejsou jen výborné pochoutky, ale také podporují hladinu oxidu dusnatého v těle, který rozšiřuje cévy a tak uvolňuje svaly a zvyšuje krevní tok do všech tělesných částí. Nezní vám to jako perfektní příprava na příští orgasmus? Na druhou stranu je vhodné v našich nákupních košících omezit potraviny, které obsahují fosfáty, ty jsou např. v colových nápojích, umělá barviva nebo velké množství tuků. Xenoestrogeny, které jsou obsaženy ve většině dříve jmenovaných složkách potravin, stimulují růst buněk a dokonce mohou být karcinogenní, pokud jsou konzumovány v nadměrném množství. Náš tip: Snězte 1-2 neoloupané mrkve za den. Jejich unikátní vláknina je pomáhá “přecedit” a dostat z těla pryč. Karoten obsažený v mrkvi pak podporuje produkci různých sexuálních hormonů. Také může pomoct zmírnit před-menstruační symptomy a zlepšit nám náladu. Skutečná superpotravina! 

 

A co dál?
Megwyn White pro vás připravila 8 výborných receptů, které mají pozitivní vliv na tělo a zvyšují libido. Jako vždycky: vyzkoušejte, co vám vyhovuje nejvíce nebo se poraďte se svým výživovým poradcem, aby vám sestavil vlastní menu pro zvýšení libida. 

 

Ještě nemáte dost? Pak vám přinášíme inspiraci na Satisfyer produkty, které jednoznačně uspokojí váš sexuální apetit po orgasmech:

Top Secret – svůdný a intenzivní

Vaše svůdné tajemství na cestách: Ergonomický Satisfyer Top Secret stimuluje svým zakřiveným, objemným tělem a intenzivními vibracemi Váš bod G. Díky zploštělé základně je přenosný vibrátor ideální na cesty: Ať už se chystáte na další nákup, na další večírek nebo jen tak protože máte chuť - Satisfyer Top Secret Vám vždy poskytne intenzivní vibrace a zůstane diskrétně tichý.

Používat bezplatnou aplikaci Satisfyer Connect pro iOS a Android je obzvláště praktické. Vibrátor můžete tedy ovládat prostřednictvím internetu kdekoliv na světe nebo můžete ovládání přenechat svému partnerovi. Kromě toho Vám aplikace nabízí kreativní možnosti milování, jako je propojení Vašeho účtu se Spotify nebo výměna nápadů s ostatními uživateli v komunitě.

 
Doporučená cena: 1 289 Kč

 

Marvelous Four – ať je hlavní chod třešničkou na dortu

Stále si nejste jisti, do čeho jdete? Satisfyer Marvelous Four vás zachrání! Součástí balení je rabbit vibrátor, anální vibrátor, masážní přístroj a vibrátor tlakových vln, které soupeří o vaši přízeň. K tomu lze jednoduše umístit 4 nástavce na praktickou základnu pohybem Click & Rotate o 90°. Zapomenout samozřejmě nesmíme ani na kvalitní zpracování, nadčasový design a povrch ze silikonu šetrného k pokožce.

 
Doporučená cena: 2 320 Kč

 

Dual pleasure – sladký dezert rozehřeje nejen srdce

Pro Satisfyer Dual Pleasure hovoří hned několik důvodů: tento vibrátor s tlakovými vlnami lze používat nejen jako vibrátor pro bod G, ale také ti nabízí možnost ovládání přes bezplatnou aplikaci Satisfyer Connect. Mírně zahnutý dřík z příjemného a šetrného silikonu dokáže stimulovat bod G, druhý konec se postará o klitorální stimulaci a bude tvůj korálek rozmazlovat pulsujícími tlakovými vlnami. Je to perfektní zakončení vašeho menu.

 
Doporučená cena: 1 550 Kč

 

                                                                                              

                                                                                

 

 

 

 

 

 

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti.

Jako nejrychleji rostoucí značka sexuálního wellness na světě je Satisfyer nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty a více než 343 cenami za design. Satisfyer nabízí nejkomplexnější a nejobsáhlejší sortiment vysoce kvalitních a inovativních produktů, za dostupné ceny. Oceněná inovace společnosti, Satisfyer Connect, je bezplatná aplikace, která integruje dotykovou, zvukovou a haptickou zpětnou vazbu a umožňuje uživatelům prozkoumat vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení a bezproblémově ovládat zařízení partnera. Společnost Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných ks od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu. Pro více informací navštivte www.satisfyer.com.