Na prázdninové cestování nezapomeňte přibalit polévky

Na prázdninové cestování nezapomeňte přibalit polévky


Chystáte se na túru či odlehlou chatu a přemýšlíte, jaké potraviny si zabalit s sebou s ohledem na jejich rychlou přípravu a trvanlivost? Ať už máte namířeno kamkoliv, neměli byste ani při letním cestování zapomínat na vydatnou stravu. Tekutiny i potřebné živiny můžete snadno a rychle doplnit konzumací polévek, které vaše tělo v letních měsících nejen hydratují, ale i příjemně zasytí.

 

Polévky jsou naprosto univerzálním plnohodnotným pokrmem pro všechna roční období, léto nevyjímaje. Ze široké nabídky polévek od Vitany si vybere každý podle příležitosti a typu cesty. Vyplatí se je mít stále po ruce, protože jsou snadné na přípravu. Stačí je jen povařit ve vodě nebo zalít horkou vodou a jídlo je téměř okamžitě hotové.

 

Do hor s lehkou hlavou i batohem

Na výšlapech do divoké přírody si obvykle vystačíte s málem. Mít ale něco teplého do žaludku se po náročném výkonu vždycky hodí. Pro tyto příležitosti se obzvlášť vyplatí přibalit pár oblíbených polévek z řady Do hrnečku. Jednoduše se vám vejdou do batůžku, takže si je s trochou vody můžete vychutnat téměř kdekoli.

   
Doporučená cena: 13,90 Kč

 

Méně času u plotny, více zážitků s rodinou

Rodinné obědy na chalupě vyžadují zpravidla větší množství porcí a dostatek kvalitních surovin, které zasytí
i náročnější strávníky, včetně dětí. Pro tyto příležitosti můžete připravit některou z Farmářských polévek, které jsou bohaté na vlákninu a bílkoviny a jsou hotové doslova za pár minut. Velmi oblíbené jsou díky svému praktickému skladování ve vaničce a krémové konzistenci také polévky Kulajda a Hříbková z řady Grunt. Tyto
i další příchutě vám zajistí na chalupě pohoštění pro nečekané výletníky, pokud je tedy nesníte dřív než oni!

   
Doporučená cena Grunt: 42,90 Kč                         Doporučená cena Farmářské polévky: 37,90 Kč                                    

 

Chuť domova kdekoliv na cestách

Libujete si v tradiční české kuchyni, ale teplé počasí vám bere chuť na těžká teplá jídla? Rychlou večeři jako
od maminky vykouzlíte z pouhých tří surovin – oblíbené Gulášové polévky z řady Naše Byšická od Vitany, vody a krajíce dobrého chleba. Milovníci vývarů mohou vyzkoušet Poctivou polévku s játrovými knedlíčky nebo silnou hovězí, které vás postaví na nohy i v případě letního nachlazení.

                               
Doporučená cena Naše Byšická: 34,90 Kč                   Doporučená cena Poctivá: 42,90 Kč

 


Dobrou chuť :-)