Nemocné dítě?

Nemocné dítě?

Žádný stres, s lékařem na dálku vyřešíte problém snadno a okamžitě


Prázdniny jsou v plném proudu a pustit děti vstříc novým zážitkům může stát rodiče dost nervů. Obavy z nejrůznějších nemocí, strach z poranění nebo i třeba z alergických reakcí jsou totiž na místě. Při letních hrátkách ve vodě, v lese nebo na hřišti se vaše ratolesti snadno nechají unést a vy abyste byli pořád ve střehu. Držet je pod zámkem a obírat je o všechna ta nevšední dobrodružství ale nechcete, jak tedy zůstat v klidu a zbytečně se nestresovat? S aplikací MEDDI app snadno zapomenete na všechna ta coby kdyby.

 

Jak by se vám líbilo mít stále po ruce, respektive přímo ve svém chytrém telefonu, lékaře, který vám dokáže poradit tady a teď, navíc v režimu 24/7? To není žádná pohádka, ale skutečná pomoc ve formě telemedicínské aplikace MEDDI app, která vás odkudkoliv dokáže propojit s lékařem z Čech. Nemusíte být zrovna na dovolené, stačí, že bydlíte v místě, kde vám chybí pohotovost a už máte v případě zdravotních potíží o starost navíc. Ušetřete proto svůj drahocenný čas i peníze vynaložené na cestu na pohotovost a soustřeďte se pouze na své nemocné dítě. Určitě to ze svých zkušeností znáte, jak moc děti potřebují mít maminku na blízku, když mají bolístku. Spojte se v případně akutních potíží s lékařem na dálku, buď telefonicky, prostřednictvím videohovoru nebo jen chatu. Díky online komunikaci, která je šifrovaná, můžete lékaři zdravotní problém popsat nebo vyfotiť či přímo ukázat například různá zranění, štípance i třeba alergické reakce.

 

Lékařské záznamy celé rodiny v jednom telefonu

Takový lékař na dálku vám dokáže poradit, jak v péči o nemocnou osobu postupovat, může vám vystavit eRecept a až po důkladném vyhodnocení vám teprve doporučí osobní návštěvu doktora. Aplikace vás dokonce dokáže projit s více lékaři, či dalším zdravotnickým personálem. Poznejte sami, jakým důležitým pomocníkem při SOS potížích a zároveň při pravidelných kontrolách vám aplikace může být. Třeba si jen představte situaci, kdy potřebujete dát dohromady všechny možné lékařské záznamy či zdravotní data pro další vyšetření. Nejprve se musíte dovolat do ordinace, když vám zvednou telefon, musíte sestru o dokumenty požádat, poté si je osobně vyzvednout, čemuž předchází čekání v čekárně. No a den uteče jako voda, zatímco vy byste veškerý čas a také energii mohli věnovat něčemu smysluplnějšímu. MEDDI app pacientovi umožňuje mít všechna zdravotní data přehledně na jednom místě a podle potřeby je sdílet s vybranými lékaři. Dokonce je možné v rámci jedné aplikace spravovat záznamy pro celou rodinu. Rodiče si mohu na jeden účet přidat až čtyři děti.

A pokud máte v rodině pacienta s chronickým onemocněním, již se nemusíte stresovat pokaždé, když vyrazíte na dovolenou nebo jen na větší výlet. Telemedicína je rovněž výborným nástrojem u dlouhodobých a chronických onemocnění, kdy jsou pacienti a lékaři v pravidelném kontaktu. A bude-li si to situace vyžadovat, lékař na dálku vám opět dokáže pomoci. Seznámí se s léky, které pacient pravidelně užívá a poradí, jaké medikamenty si v lékárně vyzvednout.

Mít děti, je radost, ale na to, jak zůstat klidným rodičem, bez zbytečných nervů a obav o svého potomka, vám nepomůže žádný kurz či kniha, praxe však ano. Nečekejte ani minutu a získejte ty nejlepší zkušenosti s lékařem na dálku prostřednictvím MEDDI app snadno a okamžitě. Zapomeňte na pocuchané nervy, zbytečně naježděné kilometry i lehčí peněženku a věnujte se péči o své nejbližší, když vás nejvíce potřebují.