Jak na pokožku těla, aby byla pěkně pevná, pružná a vyhlazená?

Jak na pokožku těla, aby byla pěkně pevná, pružná a vyhlazená?


Značka Onclé představuje prémiovou kosmetiku přinášející regeneraci a remodelaci pokožky 

Pevné tělo, pružnou a vyhlazenou pokožku, dokonalé křivky. To si přeje snad každá žena v každém věku. Je však zcela nemožné projít si jednotlivými fázemi v životě ženy jako je dospívání, těhotenství, období po porodu, či menopauza bez povšimnutí. Změna váhy, zhoršení kvality a elasticity pokožky, strie, celulitida. Ano, to vše jsou známé projevy kůže, které řeší úplně každá kráska. Jak si s nimi co nejlépe poradit a jaké kroky udělat, abychom s nimi zatočili?

Nejvhodnější kombinací je správná životospráva, dostatečný pohyb a vhodně zvolená kosmetická péče. Tou pro Vás může být jedinečná česká značka Onclé a její řada s prémiovou kosmetiku přinášející regeneraci
a remodelaci pokožky
. Specializuje se na pevnost i pružnost pokožky, potlačení strií a celulitidy. Obsahuje 99 % vzácných přírodních olejů a extraktů z přírodních kmenových buněk.

Řada obsahuje 3 tělové produkty, které se vzájemně skvěle doplňují: Luxusní olejové sérum, Prémiový tělový balzám, Zpevňující olejový peeling. Jejich funkčnost je založena na vysoce kvalitních účinných složkách, které kondici Vaší pokožky pozvednou na úplně jinou úroveň.       

Luxusní olejové sérum ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodné i pro dehydratovanou a stárnoucí pokožku. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Olejové sérum obsahuje kromě AKOSKY® APIUM také INCA INCHI, bavlníkový
a BIO šípkový olej. Cena: 649 Kč / 200 ml.

    

Prémiový tělový balzám skvěle o pokožku pečuje a zpevňuje ji. Také ji chrání a obnovuje vnitřní struktury při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a díky obsažené 3D kyselině hyaluronové hydratuje kůži do hloubky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Kromě AKOSKY® APIUM a 3D kyseliny hyaluronové obsahuje také INCA INCHI, přírodní squalan a BIO šípkový olej. Cena: 449 Kč/ 200 ml nebo 119 Kč / 30 ml.

Zpevňující olejový peeling s hloubkově regenerujícími účinky. Obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Obsahuje jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Bohaté složení obsahuje z 98 % komplex vysoce kvalitních aktivních olejů a drcená šípková zrníčka dodávají pleti dostatek vitamínů. Cena: 349 Kč / 200 ml.

 

Jak nejlépe produkty používat a jaké výsledky očekávat?

Dvakrát denně (ráno a večer) po dobu dvou měsíců masírujte části těla, na která se chcete zaměřit. Zadeček, stehna, bříško. Nejprve použijte peeling, poté sérum a na závěr balzám. Dojde k aktivní regeneraci a remodalaci kůže. Vaše pokožka bude zpevněna a chráněna. Bude hladší. Zaznamenáte zvýšení elasticity, zmírnění celulitidy i strií. Zároveň bude kůže hydratovaná do hloubky, a tím pádem mladší a jemnější. A vy budete přirozeně krásná.

Účinné složky:

BIO ŠÍPKOVÝ OLEJ
Vyživuje a zklidňuje pokožku, udržuje ji hebkou a zdravou bez potřeby dalšího ošetření. Dodává pokožce přírodní cestou vitamíny, především Vitamín C a přispívá k její regeneraci.

BAVLNÍKOVÝ OLEJ
Bavlníkový olej velice účinně hydratuje, uklidňuje a vyživuje. Svými vlastnostmi je předurčen k péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Obnovuje poškozenou pokožku a přirozeně zvláčňuje.

AKOSKY® APIUM
Rostlinné kmenové buňky dokáží vyhledat postižené místo v pokožce a zabezpečit její regeneraci až úplné obnovení. Pokožka je po pravidelných aplikacích hebká, vyhlazená a bez známek poškození.

3D KYSELINA HYALURONOVÁ
Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která je součástí mezibuněčné hmoty. Dokáže na sebe navázat vodu
a udržet tak v pleti trvalou hydrataci a současně pomáhá zevnitř při vyplňování vrásek, strií a dalších poškození pokožky.

INCA INCHI AKTIVNÍ OLEJ
Olej Inca Inchi, nazývaný také „Peruánské zlato“, je bohatý na omega mastné kyseliny, které zabraňují stárnutí pokožky a napomáhají její regeneraci. Zajišťuje bohatou výživu pokožky, především vysokým obsahem antioxidantů, ale i vitamínů.

PŘÍRODNÍ SQUALAN
Přírodní Squalan zanechává na pokožce jemný film a příjemný pocit hebkosti a luxusu. Obnovuje přirozenou ochrannou vrstvu pleti, působí jako významný antioxidant a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.


Značka Onclé přináší cíleně působící kosmetickou péči s vysoce účinnými složkami. Byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou kosmetiku, která zajistí především zdravou a pohodlnou péči o pokožku celého těla. Značka Onclé nabízí tři ucelené řady produktů: Dámskou prémiovou kosmetiku pro regeneraci
a remodelaci pokožky těla, Dětskou kosmetiku pro miminka s citlivou pokožkou a BIORGANIC - přírodní kosmetiku pro citlivou pokožku.

„Výrobky Onclé jsme připravovali takříkajíc pro sebe a své děti – s velkou dávkou lásky a zodpovědnosti. Věříme totiž, že i my, Češi, umíme vyrábět vysoce kvalitní a krásné věci, na které můžeme být právem pyšní. Proto jsme všechny naše výrobky vyvíjeli v Čechách a také je zde, s ohledem na životní prostředí, vyrábíme. Spojili jsme sílu přírody a moderní vědy a vytvořili kosmetiku, s vysokým obsahem jedinečných aktivních látek, přírodních složek
a BIO olejů, které pečují o pleť a pokožku celého těla. Smyslem výrobků Onclé není však pouze pečovat o pokožku, jde o celkový způsob zdravého, moderního, ale zároveň rozumného životního stylu pro všechny naše ženy a děti,“
říká Marcela Kubátová, manažerka projektu Onclé a maminka dvou dětí.

Značku Onclé vyvinula společnost Melitrade a.s., která je významným českým výrobcem kosmetiky a doplňků pro ženy a děti jako jsou papírové kapesníčky, vlhčené ubrousky, dětské plenky, vatové výrobky. Mezi další značky této firmy patří Linteo, Linteo Baby a Niteola.

 

Více na www.oncle.cz a www.linteo.cz.