Prodlužte si léto s L‘OR Café Lemonade

Prodlužte si léto s L‘OR Café Lemonade


Oslavte přicházející pestrobarevné období s lehkým a osvěžujícím drinkem, který svými tóny krásně doplní okolní poletující listí. Užijte si poslední hřejivé dny a vyzkoušejte trendy koktejl připravený z kávy francouzské značky L’OR. Uvidíte, že příprava není nikterak složitá a hravě ji zvládnete i z pohodlí domova.

Pozvěte přátele na odpolední setkání a připomeňte si bezstarostný prázdninový čas. Nabídněte jim namísto klasické kávy trendy drink L’OR Café Lemonade, který překvapí svou lehkostí a svěžestí. Než se ale pustíte do příprav, myslete na to, abyste vždy vybírali z kvalitních ingrediencí. Na přípravu budete potřebovat především silné espresso vytvořené z prémiové kávy L’OR.

L’OR CAFÉ LEMONADE

Ingredience:

  • silné espresso z kávy L’OR Crema Absolu Classique
  • citrónový sirup
  • sodovka
  • led
  • citrón
  • limeta
  • máta

Postup: Do sklenice dáme led sirup a sodovku. Připravíme a vlijeme espresso. Dbejte však na to, abyste kávu do koktejlu přilili pomalu, neboť může lehce vypěnit. Na závěr ozdobíme limetou, citrónem a mátou.

 

NÁŠ TIP: Zrnková káva L’OR Crema Absolu Classique 500g

Připravte si osvěžující drink L’OR Café Lemonade. Tou nejlepší volbou pro přípravu potřebného espressa bude zrnková káva L’OR Crema Absolu Classique, které dominuje kombinace pečeného koření a jemné sametovosti. Vyznačuje se lehkým nádechem citronového koláče, který kávové směsi dodává jiskru a náramně se prolíná s kořeněnými tóny Classique. Svou vůní vás ihned přenese do oblíbené pekárny: teplo od pece, ořechové a obilné aroma čerstvého pečiva. Některé je s marcipánem, jiné se zeleným či žlutým ovocem. Středně pražená směs pro chvíle pohody; nekomplikovaná, můžete si ji vychutnávat donekonečna. Vytváří širokou paletu chutí s dokonalou sametovostí. Směs arabiky a robusty je vhodná pro přípravu espressa, French pressu, nebo pro použití
v překapávači. Její hnědožluté stíny navíc krásně doplní přicházející podzimní čas.

K dostání v prodejních řetězcích za doporučenou maloobchodní cenu 339,90 Kč.