Diář Dary Rolins vychází letos už posedmé!

Diář Dary Rolins vychází letos už posedmé!


ROK PODLE DARY 2023

Diář známé zpěvačky Dary Rolins je na trhu již stálicí. Každý rok udává trendy a překvapuje. A jinak tomu není ani letos.

Rok podle Dary 2023 je sedmým diářem, a právě číslo sedm má svůj magický význam. Je synonymem čtyřlístku, číslem úspěchu, vítězství a v mnoha civilizacích je považováno za šťastné číslo s velkou energií. A velký význam má i pro samotnou Daru.

Diář pro rok 2023 se dočkal zcela nové grafické úpravy se zachováním základních prvků, na které byli fanoušci zvyklí. Kromě ročního kalendária přináší i motivační texty, jak najít ve svém životě rovnováhu a harmonii, jak získat energii a přitáhnout do svých životů radost a spokojenost.

Těšit se opět můžete opět i na atraktivní fotky Dary a čeká Vás také sedm hříšně dobrých sladkých receptů.
V zadní kapse najdete tradičně malý dárek a pak ji můžete využít na různé drobnosti.

  

Diář si můžete vybrat ve dvou formátech, menší zelený (105 x 148 mm) je vhodný do kabelky a větší růžový
(130 x 210 mm) zase nabízí více prostoru pro poznámky a každodenní zápisky.

 

A co k diáři říká jeho autorka Dara?

Tak jak na ten další rok, moji milí? Jak odhadnout tu správnou míru VŠEHO? „Tak akorát plánů, tužeb, snů… Jak předejit zklamání? I v tomto případě jsme ovlivněni prostředím, ve kterém jsme vyrostli. Kdo celý život poslouchal „neriskuj, neplýtvej, šetři, bude mít sklon k větší zdrženlivosti. Vedle něj člověk, který vyrůstal v tzv. uvolněnější rodinné atmosféře, tzv. květinové dítě, bude chtít užívat život plnými doušky. To jsou však dva extrémy, dva koncové body jedné úsečky. Ideální je žít blíže nebo dále těmto krajním polohám. A jediná OPRAVDOVÁ hodnota, která určuje, jestli je to moc nebo málo, je naše svědomí. Když říkám naše svědomí, myslím tím jen NAŠE svědomí. NE svědomí, které nám vštěpili rodiče, škola, společnost, kultura nebo okolí. Ale to hluboké vědomi našeho svědomí, uvnitř NÁS. Často zakryto všemi nánosy společenské morálky a všudypřítomných předsudků. Nalézt ho je jeden úkol. Pak potřebujeme odvahu se jim řídit i tehdy, když je to v rozporu s okolím. Přesně a pouze TAK se člověk stává tvůrcem svého osudu a nese také plnou zodpovědnost za svá rozhodnuti. Tak ať je
i tentokrát, již POSEDMÉ, s mým diářem Rok podle Dary 2023 pro nás všechny šťastný!

 

Dara Rolins (*1972) je slovenská zpěvačka. Ve čtyřech letech se poprvé objevila v televizi. Jako osmiletá natočila první film. V devíti vydala první desku, které se prodalo 250 000 kusů. Ve 12 letech natočila s Karlem Gottem slavný duet Zvonky štěstí. V roce 2008 se jí narodila dcera Laura, jejímž otcem je Matěj Homola, zpěvák a kytarista skupiny Wohnout.

 

 

My jsme si pro vás připravili soutěž a vyhrát můžete jeden ze tří diářů.

Odpovězte správně na otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: K. Čivrná, M. Pičmanová