Zamilujte se do své intimity s dvojicí něžných produktů z řady BIORGANIC

Zamilujte se do své intimity s dvojicí něžných produktů z řady BIORGANIC

Zapojte se do soutěže o intimní kosmetiku značky Onclé


Vědomě, s láskou a cíleně pečujte o své intimní partie. Budete se cítit opravdu žensky, sexy a sebevědomě. Postarejte se o přirozenou rovnováhu mikroflóry v intimních místech. Budete dokonale chráněna a v naprostém bezpečí před nežádoucími bakteriemi.

Výjimečnou péči o nejcitlivější ženské partie, prevenci i ochranu Vám zajistí dvojice intimních produktů řady BIORGANIC. Oba produkty byly pečlivě vyvíjeny a vyráběny v Česku. Jsou organické, veganské, plné přírodních surovin v té nejvyšší možné kvalitě.

Zapojte se do naší soutěže a získejte dvojici výjimečných produktů:

Intimní čisticí olej má velmi šetrné a 100% přírodní složení, které podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky. Jde o bezoplachový produkt vhodný pro každodenní péči o intimní místa.  Obsahuje BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru a ochranu kůže. Za svěží vůní stojí citrusové esenciální oleje. Mezi další složky oleje patří kyselina mléčná, BIOLIN P, jojobový olej, kokosová voda, bavlníkový olej. Před použitím olej vždy protřepejte a naneste jej na ubrousek či toaletní papír. Pečlivě zbavte pokožku nečistot. Je skvělý pro každodenní péči i osvěžení na cestách.

Intimní mycí emulze byla navržena pro každodenní použití v intimních partiích žen. Mycí emulze obsahuje 100 % přírodních ingrediencí, které posilují přirozené prostředí intimních míst. Dává intimním partiím pocit čistoty a svěžesti během celého dne. Obsahuje přírodní BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru kůže. Dále BIO šípkový extrakt a jemné čisticí složky. Během sprchování či koupele vytvořte jemnou pěnu, naneste citlivě na intimní místa a potom důkladně opláchněte.

 

Na 2 výherkyně již čeká překrásný balíček s dvojicí těchto láskyplných kosmetických produktů.

 Jak se zapojit? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

 

 

„Výrobky Onclé jsme připravovali takříkajíc pro sebe a své děti – s velkou dávkou lásky a zodpovědnosti. Věříme totiž, že i my, Češi, umíme vyrábět vysoce kvalitní a krásné věci, na které můžeme být právem pyšní. Proto jsme všechny naše výrobky vyvíjeli v Čechách a také je zde, s ohledem na životní prostředí, vyrábíme. Spojili jsme sílu přírody a moderní vědy a vytvořili kosmetiku, s vysokým obsahem jedinečných aktivních látek, přírodních složek
a BIO olejů, které pečují o pleť a pokožku celého těla. Smyslem výrobků Onclé není však pouze pečovat
o pokožku, jde o celkový způsob zdravého, moderního, ale zároveň rozumného životního stylu pro všechny naše ženy a děti,“
říká Marcela Kubátová, manažerka projektu Onclé a maminka dvou dětí.

Značku Onclé vyvinula společnost Melitrade a.s., která je významným českým výrobcem kosmetiky a doplňků pro ženy a děti jako jsou papírové kapesníčky, vlhčené ubrousky, dětské plenky, vatové výrobky. Mezi další značky této firmy patří Linteo, Linteo Baby a Niteola.

 

Více na www.oncle.cz a www.linteo.cz.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 Výherci: B. Kalinová, R. Mílová, K. Rucká