Buďte šik s podzimní módou kabelek by Dana M.

Buďte šik s podzimní módou kabelek by Dana M.

FW22 - Nové kolekce ELEGA by Dana M.


Pojďme si představit první - kolekci Safari. Název získala díky textilnímu popruhu se zvířecím motivem. Pokud nejste fanynka zvířecích vzorů, nebojte, budete mít možnost si vybrat kožený popruh, i velký řetěz. Takže si na své přijdou milovnice výrazných prvků i ty umírněnější, které chtějí kvalitní koženou kabelku jako nenápadný doplněk. Díky tomu, že se všechny popruhy připínají na karabiny, můžete s kabelkou doslova čarovat, aby vždy ladila k vašemu outfitu. Safari nabízíme ve dvou velikostech - malá a velká gondola. Velikost můžete zvolit podle svých potřeb. Hledáte malou crossbody kabelku na odpolední schůzky, kam odložíte telefon, klíče
a peněženku? Pak bude dokonalá Malá gondola. Potřebujete kabelku, do které se vejde úplně vše? Pak bude Velká gondola tou pravou volbou.

Druhou kolekcí ELEGA by Dana M - je kolekce Amphi. Tato kolekce je pro každou elegantní dámu, která si nepotrpí na velkou okázalost a lesk. Opravdová krása je totiž v detailu. Hlavní díly jsou vytvarovány do 3D efektu, takže, ač je kabelka menších rozměrů, je až zázračně prostorná. Použitá kůže je hovězina v designu Saffiano, které vypadá vždy dokonale elegantně. Dominantou této kolekce jsou obarvené hrany, které jsou
v kontrastu s kabelkou, což působí luxusním dojmem. Amphi nabízíme ve třech velikostech - psaníčko, kabelka
a shopper. Psaníčko bude skvělým společníkem, do kina, večeři či společenskou událost. Kabelku využijete na pracovní schůzky a do práce, pokud nepotřebujete nosit dokumenty A4. Naopak Shopper je skvělá manažerská kabelka, kam se vejdou dokumenty o velikosti A4 a další potřebné věci, které potřebujete mít u sebe po celý den.

Třetí podzimní kolekcí je ELEGA by Dana M Teatro. Kolekce Teatro je díky velkému zámku výrazná, až provokující, přesně taková má herečka být. Název je odvozen od divadla, protože pro Danu Morávkovou je divadlo hlavní rolí v jejím životě. Kolekce je naprosto dokonalá pro elegantní ženy, které na sebe chtějí upoutat pozornost. Díky masivnímu zámku tyto kabelky nepřehlédnete. Použitá kůže je hovězina v designu Saffiano, které vypadá vždy dokonale. V kolekci naleznete pouze dvě barevné varianty a tři modely, ale i tak si zamotáte hlavu, že nebudete vědět, kterou kabelku potřebujete více. Klopnová kabelka z kolekce Teatro je třešničkou na dortu. S touto kabelkou můžete vyrazit kamkoliv a vždy podtrhne Vaši osobnost. Divadlo, večeře, koncerty, tam všude se budete cítit s touto kabelkou dokonalá. Připnutím dlouhého popruhu s masivním řetězem ukážete, že se nebojíte odlišit. Crossbody kabelka je naprosto nenápadným kouskem, co ji však dělá výjimečnou, je popruh kombinovaný s masivním řetězem. Shopper je jedna z největších kabelek, nejen, že di ni pohodlně dáte dokumenty A4, ale i laptop. Skvěle sedí na rameni i přes kabát a dokonale drží tvar. Co více si přát.