TIP redakce: Oslavte Silvestr s lehkou hlavou

TIP redakce: Oslavte Silvestr s lehkou hlavou


Pestrá party, lahodné jídlo a originální drinky. Takové oslavy k příchodu nového roku si představují všichni. Pokud byste rádi překvapili pozvané ženy, nebo udělali dojem na milovnice vína, připravte jeden ze dvou výtečných vinných drinků. Hlavní ingrediencí je víno MOTÝL, a proto jsou svěží a jen s kapkou alkoholu. Ochutnejte motýlí pokušení a oddejte se skvělé a pestré chuti koktejlů.

 

Tropická noc

Toužíte se ocitnout uprostřed silvestrovské noci na havajské pláži s lahodným drinkem v ruce a bez starostí? Ochutnejte koktejl z vína MOTÝL CHARDONNAY a ananasu, který vás tam po jednom doušku přenese.

Ingredience:

  • Celý ananas
  • Víno MOTÝL CHARDONNAY
  • Led
  • Dekor: Snítka máty na ozdobu

Postup:
Ananas oloupeme a nakrájíme na kostky. Vložíme jej do mixéru a spolu s ledem rozmixujeme na smoothie. Poté nalijeme do skleničky a dolijeme vychlazeným bílým vínem Motýl v poměru 1:1. Na ozdobu použijeme snítku máty, případně plátek ananasu.

 

Třešňový polibek

Co by to bylo za příchod nového roku bez novoročního polibku? Tento drink je pravým silvestrovským pokušením, které rozproudí zábavu během oslav. Kombinace třešní a ROSÉ vína zaujme každou dívku,
ale i ženu.

Ingredience:

  • Víno MOTÝL ROSÉ
  • Třešňový džus
  • Led
  • Dekor: třešně a snítka máty

Postup:
Do skleničky vložíme led a rozkrojené třešně. V poměru 1:1 přidáme vychlazené víno MOTÝL ROSÉ a vychlazený třešňový džus a vše dobře promícháme. Ozdobíme snítkou máty a můžeme si drink vychutnat plnými doušky.

 

 

NÁŠ TIP – Víno, které rozproudí zábavu v průběhu silvestrovských oslav

Veltlínské zelené je vínem z pestrého portfolia značky MOTÝL. Okouzlí vás svojí zlatavou barvou s lehkými tóny mandlí, které se k oslavám příchodu nového roku výborně hodí. Chuť je vyvážená, svěží a její příjemnou kyselinku ocení hlavně ženy. Výborně se hodí k studeným masům a listovým salátům.

  Vychutnávejte při teplotě 9–11 ˚C. Dostupné v maloobchodě.