Budujte si s námi imunitu

Budujte si s námi imunitu


Silný imunitní systém je životně důležitý pro celkové zdraví a pohodu, proto bychom se na posílení imunitního systému neměli zaměřovat pouze v určitých obdobích roku, kdy jste nejvíce náchylní k nemocem, jako jsou chladnější zimní měsíce, ale po celý rok. Kvalitní spánek, pravidelné cvičení, vyvážená strava, pitný režim, otužování, vitamíny i snížení stresu. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat, abyste pomohli posílit svůj imunitní systém a ujistili se, že bude vždy optimálně fungovat.


Když imunitní systém běží tak jak má, odvádí skvělou práci při obraně těla. Na druhou stranu oslabený imunitní systém může zvýšit riziko opožděného hojení ran či infekčních onemocnění, jako je nachlazení a další. Získat nejlépe vyhovující množství mikroživin prostřednictvím dobře vyvážené stravy však může být obtížné, proto jsou v tomto případě velmi důležité vitamíny a minerály. 


PROČ JE CHLADNĚJŠÍ OBDOBÍ PRO NÁS A NAŠE TĚLO NÁROČNĚJŠÍ A PROČ JE I NÁCHYLNĚJŠÍ NA ÚNAVU A BOLESTI?

Jiří Pantůček: Naše tělo vynakládá spoustu energie na termoregulaci. Přechody z často přetopených interiérů do chladu. Únava související se zkracujícími dny. Vyšší úroveň stresu. To vše jsou faktory, které naše tělo vystavují vyšší zátěži.

 

V DOBĚ, KDY ZAČNOU TEPLOTY KLESAT SI ASI VĚTŠINA NAORDINUJE VITAMIN C NEBO SLUNEČNÍ VITAMIN D, TO ALE NEJSOU JEDINÉ DŮLEŽITÉ DOPLŇKY STRAVY, KTERÉ BYCHOM MĚLI V CHLADNĚJŠÍCH MĚSÍCÍCH (A PO CELÝ ROK) UŽÍVAT.

Jiří Pantůček: K posílení imunitního systému jsou skvělými pomocníky rovněž bylinky. Velmi efektivní je kombinace Echinacei a Betaglukanu. Skvěle působí Rakytníkový olej, Grapefruitová jádra, Colostrum, Černý česnek, nebo dnes tolik populární CBD. Vitalitu a životní energii podpoří Acai, Maca, Cordyceps a Žen-šen.

 

JAK BUDOVAT IMUNITNÍ SYSTÉM U DĚTÍ?

Jiří Pantůček: Podpora imunitního systému dětí není rozdílná. Děti však není potřeba trápit polykáním tobolek, či konzumací většinou hořkých tinktur. Za vhodnou aplikační formu požaduji pro děti sirup Imunita Premium. Zdraví totiž může i chutnat. Základem sirupu by měla být fruktóza, protože nezpůsobuje kazivost zubů a je vhodnější formou i pro diabetiky.

 

PROČ BYCHOM MĚLI IMUNITU BUDOVAT CELOROČNĚ A NESTAČÍ SE O NI ZAČÍT STARAT AŽ TĚSNĚ PŘED NÁSTUPEM CHLADNÝCH PODZIMNÍCH DNŮ?

Jiří Pantůček: Snížená funkce imunitního systému ji rizikovým faktorem vzniku nejen viróz, ale i závažnějších onemocnění. Imunita musí fungovat vždy. I když jsou samozřejmě období, která jsou pro nás vyšší zátěží.

Více o produktech najdete na  www.greenidea.cz.
 


My jsme si pro vás připravili soutěž a hrát můžete o balení dvou produktů ve složení: Migreen
a Arganový olej Bio.

Odpovězte na otázku: