Bramborový salát s Bonduelle

Bramborový salát s Bonduelle


Podle nejnovějšího průzkumu značky Bonduelle si 97 % českých domácností nedovede Vánoce představit bez bramborového salátu. Kromě brambor, cibule a vajec se do salátu přidává i konzervovaná zelenina, která již prošla tepelným zpracováním. Právě proto je kvalita zvolené zeleniny velice důležitá. Zelenina Bonduelle je pěstována ve své přirozené sezóně a v oblastech, které jsou pro danou plodinu nejvhodnější. Nejlepší chuti, barvě a textuře spolu se zachováním maximálního množství vitamínů a minerálů napomáhá sklizeň v plné zralosti a zpracování do 5 hodin od sklizně.

 

My pro vás máme soutěž o balíček produktů, ve kterém najdete: 

Bonduelle Gold kukuřice (425 ml)
Do salátu je dobrým parťákem i kukuřice. Ta od Bonduelle je pěstovaná v jižních oblastech Francie, aby dosáhla své přirozeně sladké chuti. Kromě salátu zastudena ji můžete využít jako teplou příloha nebo zkrátka jen tak...

Bonduelle Vapeur čočka (425 ml)
S čočkou od Bonduelle budete připravení nejen na Štědrý den, ale i na Nový rok. Čočka je upravena na páře tak, aby byla ještě chutnější a připravena ihned k použití!

Bonduelle Vapeur cizrna (425 ml)
Výtečná do, polévek, humusu nebo exotického falafelu a navíc úžasně křupavá a plná chuti díky úpravě na páře.

Bonduelle Good Lunch (250 g) ve 3 příchutích – s bulgurem, se špaldou a s quinoou
Good lunch je hotové plnohodnotné jídlo, které je možné konzumovat teplé anebo i studené. Obsahuje vyvážený poměr luštěnin, zeleniny a obilovin. To vše je ochucené špetkou koření a kapkou extra panenského olivového oleje. Ideální do kanceláře, na cesty, do posilovny, ale i jen tak, když zrovna nestíháte.

Bonduelle hrášek v mírně slaném nálevu (425 ml)
Každý druhý Čech si bramborový salát nedokáže představit bez hrášku. Ten od Bonduelle ho skvěle doplní díky své šťavnaté sladké chuti. Neobsahuje žádné pozůstatky pesticidů, je pěstovaný farmáři ve své přirozené sezóně, sklizený v nejvyšší zralosti a zpracovaný do 5 hodin od sklizně.

Bonduelle diář na rok 2023
Mějte v roce 2023 s Bonduelle přehled nejen na svém talíři.

 

Odpovězte na soutěžní otázku: