Ty nejhezčí zážitky vznikají v OREA. Dárkovým poukazem potěšíte každého, od manžela–po děti

Ty nejhezčí zážitky vznikají v OREA. Dárkovým poukazem potěšíte každého, od manžela–po děti


Stále přemýšlíte nad tím, jaký dárek pořídit pod stromeček své drahé polovičce? Vsaďte na romantický pobyt v luxusním hotelu s wellness & spa centrem a dokonalými gastronomickými zážitky nebo vyrazte i se svými ratolestmi, které potěšíte rozmanitým animačním programem. V každém případě o vás bude dobře postaráno a užijete si zasloužený odpočinek. Dárkovým poukazem do jednoho z hotelů sítě OREA svým nejbližším vykouzlíte úsměv na tváři.

Vánoce jsou za dveřmi a spolu s nimi přichází i poněkud stresující období nákupů dárků na poslední chvíli. Pokud si nevíte rady, jaký dárek pořídit své drahé polovičce či celé rodině, vsaďte na jistotu. Dárkovým poukazem do jednoho z hotelů sítě OREA Hotels & Resorts se zaručeně trefíte.

 

Romantika v Mariánkách

Mariánské Lázně jsou skvělým místem, kde si užijete romantickou dovolenou ve dvou. Ubytujte se v secesní perle OREA Hotel Spa Palace Zvon, kde vás potěší moderně vybavené wellness a spa centrum. Vyberte si tu pravou proceduru, od masáží až po zábaly – nechte o sebe pečovat a užijte si se svým protějškem zasloužený odpočinek. Nezapomeňte navštívit ani restauraci Palace s výhledem na kolonádu se slavnou Zpívající fontánou. V zimním období pak se svou polovičkou určitě vyzkoušejte večerní lyžování v nedalekém skiareálu Mariánky.

Krkonoše ­– ráj pro aktivní vyžití

Máte rádi aktivní dovolenou, ale zároveň byste si chtěli odpočinout? Pak jsou pro vás Krkonoše jako stvořené. Po náročném výšlapu na Sněžku, celodenním lyžování nebo procházce po Stezce korunami stromů přijde relax jistě vhod. Designové ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu OREA Resort Horal, nabízí bohaté wellness pro kompletní regeneraci těla i mysli. Nechte se hýčkat, zatímco děti zabaví animačními programy s liškou Eliškou či dvoupatrová dětská herna se zónou pro teenagery. Navštivte také hotelovou A la carte restauraci s výhledem na údolí Svatého Petra a pochutnejte si na regionálních i mezinárodních pokrmech.

Gastronomické zážitky, na které budete dlouho vzpomínat

K hotelům ze sítě OREA neodmyslitelně patří i nezapomenutelné gastronomické zážitky. Třeba jejich snídaně jsou natolik vyhlášené, že patří mezi jedny z hlavních důvodů, proč se lidé těší na hotelové pobyty. Anglická snídaně, vajíčka na všechny způsoby, vafle, palačinky, lívance a mnoho dalšího. Ne nadarmo se tak na snídaně v OREA vstává jedna báseň. Pokud jste skutečným gastronomickým labužníkem, navštivte OREA Place Seno
v Praze. V restauraci Sensa Fine Food Bistro vás ohromí netradičními variacemi pokrmů. Užijte si pěkný večer
a vydejte se se svými chuťovými pohárky na cestu kolem světa!

 

 

Zapojte se do soutěže o dárkovou poukázku do hotelové sítě OREA Hotels & Resorts v hodnotě 1 500 korun.

 

 

Výherce: D. Skalová