Hubněte bez velké námahy

Hubněte bez velké námahy

Přiznejme si to otevřeně, jen malé procento žen se do hubnutí žene s nadšením a dělá s radostí všechna možná cvičení a omezuje jídelníček. Ten zbytek z nás se neochotně vzdává svých oblíbených čokoládek a fitko představuje největší možné zlo.  Přitom n


Přiznejme si to otevřeně, jen malé procento žen se do hubnutí žene s nadšením a dělá s radostí všechna možná cvičení a omezuje jídelníček. Ten zbytek z nás se neochotně vzdává svých oblíbených čokoládek a fitko představuje největší možné zlo.  rs_Hubnete bez velke namahy 6 Přitom nějaké to kilo se dá shodit i bez přílišné námahy! Bez omezování, pohybu a úpravy jídelníčku samozřejmě nemůžeme čekat zázračné úbytky na váze, ale nějaký ten špíček může snadno dolů i při každodenních činnostech! Zbavme se tedy veškeré lenosti a prokrastinace a vzhůru do práce! rs_Hubnete bez velke namahy 3

Choďte

Máte-li to do práce nebo na nákupy pěšky kolem patnácti minut, zapomeňte na autobusy a tramvaje a raději si vyhraďte čas na pořádnou procházku. Když budete hodně a často chodit, třeba i na procházce se psem v parku, prospějete tím svému zdraví , posílíte nohy a shodíte i nějaké to kilo. Skvělým tréninkem a posilovacím cvikem na hýždě je také chození do schodů. Představte si tedy, že výtah nefunguje a vyběhněte schody hezky po svých.

rs_Hubnete bez velke namahy 5Nahraďte omáčky

Taky si bez tatarky nebo alespoň nějaké omáčky nedokážete představit jídlo? Pak si ji nahraďte jemnějším, nízkokalorickým dresinkem. Neslazený bílý jogurt s kapkou tatarky a bylinkami udělají s jídlem divy a vy nebudete zbytečně nabírat kalorie.

Ovocný salát dodá energii

Máte ráda sladké? A kdo ne! Sladkou mísu křupek ale můžete v mžiku nahradit miskou ovocného salátu, který vám dodá energii, a přitomnebude přehnaně tučný a kalorický. Čokoládový dortík můžete nahradit třeba tvarohem s polevou z hořké čokolády.

Hlídejte si proteiny

Někdy lidé prostě nehubnou, i když cvičí a hladoví. Je to tím, že nemají vyváženou stravu: ta musí obsahovat dostatek živin, minerálů, vitamínů a ideálně být bohatá na proteiny (nízký glykemický index). rs_Hubnete bez velke namahy 4

Pijte Vodu

Dodržování pitného režimu je samozřejmostí. Hubnout se ale dá i tak, že se těsně před jídlem pořádně napijete sklenic či dvou vody – nebudete tak hladová a sníte toho méně.

Domácí práce

Dříve byly s obezitou a nadbytečnými kily menší potíže. To proto, že ženy v domácnosti pořád něco dělaly a měly stálý pohyb. Dnes už nám spoustu práce ušetří naše elektrospotřebiče, přesto neleňte a pořádně ukliďte byt či dům. Věšení prádla, luxování, umývání podlah nebo úklid v šatníku vám nepozorovaně odečte mnoho kalorií. rs_Hubnete bez velke namahy 2 Text: Natalie K.