V zimě pečujte o svoji pokožku s produkty obsahující BIOLIN P

V zimě pečujte o svoji pokožku s produkty obsahující BIOLIN P


V zimě je pokožka celého našeho těla citlivější. Zaznamenáváme zvýšenou suchost kůže, šupinatění
a prasklinky či nadměrné začervenání pokožky. Příčinou bývá narušení kožní bariéry vlivem změny teplot, střídáním chladného venkovního prostředí a vnitřních vytopených prostorů. Studený vítr, déšť a mráz zkrátka naší pokožce nedělá moc dobře, a proto je potřeba se na zimu správně vyzbrojit a používat vhodnou kosmetiku.

„Skvělou volbou jsou kosmetické produkty obsahující Biolin P. Jde o přírodní prebiotikum fungující jako ochranný štít. Používání tělové kosmetiky s prebiotiky je ideální cestou, jak si udržet pokožku celého těla komplexně posílenou proti nepříznivým účinkům vnějšího okolí a proti bakteriím i virům. Výsledkem je pak správná hydratace pokožky, pružnost a celková odolnost. Navíc je klinicky prokázáno, že produkty obsahující Biolin P zabraňují opakovanému výskytu kožních problémů,“ vysvětluje Marcela Kubátová, ředitelka kosmetické značky Onclé, která právě produkty s Biolinem P vyvíjí a vyrábí.

Na zimu doporučuje Marcela kombinovat Mycí mléko a Tělové mléko z řady Biorganic.

 

Mycí mléko přináší pokožce jedinečnou péči. Šetrně a zároveň efektivně odstraňuje nečistoty. Pokožku chrání před nepříznivými vlivy, hydratuje a zanechává ji hedvábně jemnou. Mycí mléko je vhodné pro každodenní péči
o citlivou pokožku. Obsahuje BIO šípkový extrakt, BIOLIN P a jemné čisticí složky. Během sprchování či koupele naneste na pokožku a potom důkladně opláchněte. Cena: 259 Kč / 200 ml.

Tělové mléko chrání pokožku před dehydratací, podporuje přirozenou strukturu pokožky a vyživuje ji. Obsahuje vzácné přírodní BIO oleje (arganový a švestkový olej), které se krásně vstřebají do pokožky. Je ideální pro citlivou pokožku. Kromě BIO olejů obsahuje BIO šípkový extrakt, BIOLIN P, přírodní squalan, vitamín E a jemné čisticí složky. Po sprše či koupeli pokožku osušte a následně naneste jemnými pohyby tělové mléko. Příjemně se roztírá a vaše pokožka po něm bude sametová. Cena: 299 Kč / 200 ml.

 

Značka Onclé přináší cíleně působící kosmetickou péči s vysoce účinnými složkami. Byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou kosmetiku, která zajistí především zdravou a pohodlnou péči o pokožku celého těla. Značka Onclé nabízí tři ucelené řady produktů: Dámskou prémiovou kosmetiku pro regeneraci
a remodelaci pokožky těla, Dětskou kosmetiku pro miminka s citlivou pokožkou a Biorganic - přírodní kosmetiku pro citlivou pokožku.

 

Více informací a produkty k zakoupení najdete na www.oncle.cz.