Vyspěte se do růžova, bez unavených očí

Vyspěte se do růžova, bez unavených očí


Někdy vám tempo moderního života sotva umožňuje zastavení a odpočinek, a pravidelný noční spánek vám může připadat jako sen. Kvalitní spánek ale umožňuje našemu tělu a mysli dobít energii, pro naše duševní
i fyzické zdraví je tedy velmi důležitý.

Naopak spánkový nedostatek si může vybrat vážnou daň na vaší denní energii, produktivitě, emoční rovnováze
a dokonce i vaší váze. Většina dospělých vyžaduje sedm až devět hodin nočního spánku. Děti a dospívající potřebují podstatně více spánku, zejména pokud jsou mladší než pět let. Pracovní plány, každodenní stresy, rušivé prostředí v ložnici a zdravotní stav nám ale v dostatku spánku mohou často bránit. Naopak zdravá strava, pozitivní životní návyky a bylinné doplňky mohou pomoci zajistit dostatečné množství spánku každou noc.

 

Vyzkoušejte produkty od Green idea:

Sleepgreen, doplněk stravy, prodává topvet.cz a greenidea.cz, 90 ks za 398 Kč
Jedinečná bylinná kompozice Sleepgreen® byla vyvinuta speciálně pro ty, které trápí potíže se spánkem. Přípravek v sobě spojuje sílu 10 pečlivě vybraných bylin, L-tryptofan, hořčík a B-komplex pro dokonalý noční odpočinek. Doslova vás ukolébá do hlubokého spánku.

Sleepgreen – bylinný čaj, doplněk stravy, Green idea, prodává greenidea.cz, 20 sáčků za 88 Kč
Vybraných pět druhů bylin podporuje plnohodnotný spánek a relaxaci. Použité byliny doporučujeme pro navození duševní pohody, kognitivního, duševního zdraví a pozitivní nálady. Navíc zvyšuje i duševní výkon.

Oční gel, přírodní kosmetika, prodává greenidea.cz, 50 ml za 108 Kč
Jedná se o bylinný přípravek s vysokým obsahem světlíku lékařského (Euphrasia Officinalis).
Gel je určený k šetrné péči o kůži při únavě a pocitu pálení očí. Přípravek obsahuje vysoký podíl hydratačních složek, vyhlazuje vrásky a zmírňuje otoky kolem očí. Přípravek je vhodné používat také v prašném prostředí.

 

 

 

 

Značka Green idea se zrodila z touhy a nadšení čerpat léčivou sílu z rostlin. Vznikla po dlouholetém působení
a výzkumu společnosti Topvet vyrábějící přírodní kosmetiku, doplňky stravy a tinktury. Značka Green idea je prémiovou řadou české společnosti Topvet, za níž stojí rodinná tradice již od roku 1990.