Snímek Děti Nagana během víkendu ovládl streamovací službu

Snímek Děti Nagana během víkendu ovládl streamovací službu


Po téměř třech měsících od premiéry rodinného snímku v českých kinech jsou Děti Nagana k dispozici i pro diváky největší streamovací služby Netflix. Během prvního víkendu se v rekordním čase od jeho vydání zařadil mezi TOP nejsledovanější filmy. Mezi českými filmy dosáhl nadprůměrného hodnocení. Snímek plný naděje, vůle a odvahy si zamilují všechny generace!

Po úspěšných recenzích a pozitivních ohlasech českých diváků zamířil rodinný film Děti Nagana minulý týden do slovenských kin a na jednu z nejoblíbenějších streamovacích služeb v České republice. Zařadil se tak mezi další české filmové tituly, které se v posledně době objevily na Netflixu poměrně krátce po uvedení filmu v kině.

Film "Děti Nagana: Žádný sen není příliš velký" vás vtáhne do atmosféry hokejové horečky 90. let. Je inspirován slavným vítězstvím českých hokejistů na olympiádě v Naganu a patronem filmu je sám Dominik Hašek, který se objeví i v jedné z malých rolí. Děti Nagana vás vtáhnou do atmosféry hokejové horečky 90. let a přenesou vás do příběhu jedenáctiletého Dominika, který sní o hokejové kariéře a chtěl by být jako jeho idol Dominik Hašek.
S kamarády se rozhodne vytvořit tým a porazit rivaly z vedlejší vesnice. Snímek přináší nejen zábavu, dobrodružství a napětí, ale také poselství o důležitosti kamarádství, rodičovství anebo o tom, jak důležité je mít odhodlání k dosažení svých cílů. Děti Nagana posbíraly v České republice skvělé recenze kritiků. Do českých kin přišlo kolem 80 tisíc diváků a ohlasy byly zejména pozitivní. „Vedle hokeje a plnění snů jsou Děti Nagana
o kamarádství, lásce, rodičovství. Kluci řeší trable ve škole i doma, Dominik už taky pokukuje po holce ze sousedství a touží, až mu dá první pusu. Věřím, že se film bude líbit,
“ říká k filmu scenárista a režisér Dan Pánek.