Tipy na čistou domácnost

Tipy na čistou domácnost


Funkční pomocníci

S našimi moderními výrobky pro domácnost a úklid si domov obohatíte o funkční pomocníky, kteří navíc potěší vaše oko. Jejich estetický design vám nedovolí nechat je jen tak ležet. A nejlepší je, že z velké části je kolekce z udržitelných materiálů. Kolekci s názvem „Vše pro čistou domácnost“, najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 19. června 2023, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 13. června.

Odvápňovací nástavec na vodovodní kohoutek
Jednoduše připevníte bez použití nářadí. Je vhodný na tekutý odvápňovač nebo běžný ocet. Výška nástavce je 6,5 cm, průměr 5 cm. Je recyklovatelný. Předběžná cena 149 Kč.

Odtokové sítko a zátka
Skvěle zachytí nečistoty. Odtok se otvírá stisknutím uprostřed a stisknutím okraje se odtok zavře. Jeho rozměry jsou 100 x 17,5 x 100 mm. Předběžná cena 199 Kč.

 

Čisticí tyčinky na odtoky, 2 ks
Tyčinky jsou s recyklovaným materiálem. Mají malé protiháčky pro větší efektivitu. Jsou opakovaně použitelné a snadno se čistí. Délka každé tyčinky je 47 cm. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

 

Silikonové houbičky – stále jako nové

Už znáte výhodu silikonových houbiček? Jsou obzvláště hygienické, neulpívá na nich nečistota, po jejich použití je jednoduše dáte s nádobím do myčky a používáte opakovaně.

Na nádobí, 2 ks
Jedna strana houbičky je s nopky, druhá s měkkými silikonovými štětinami. Průměr každé houbičky je 12,5 cm. Jsou recyklovatelné. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

Na úklid, 2 ks
Houbičky jsou vhodné na sklokeramické plochy, dlaždičky, sklo a dřevo. Rozměry každé houbičky jsou 11,5 x 2 x 7 cm. Jsou rychleschnoucí a recyklovatelné. Předběžná cena za sadu 179 Kč.

 

Mop na podlahu s funkcí postřikovače
Rychlý a pohodlný úklid. Díky posuvnému čisticímu mechanismu mopu, chráníte své ruce před mokrem a nečistotou. Součástí balení jsou dva návleky z mikrovlákna. Objem nádržky na vodu je 250 ml. Celková výška mopu je 128 cm. Předběžná cena 799 Kč.Skládací úklidový kbelík
Praktický a skladný. Ucho využijete na přenášení, ale i na zavěšení kbelíku naplocho kamkoli. Jeho objem je 5 l, výška 20 cm a průměr 28 cm. Předběžná cena 299 Kč.

Elektrický profesionální čisticí kartáč
Nenápadný velký pomocník. Intenzivně rotující kartáčové hlavice zajišťují dokonalý výsledek. Čistič má nízkou hlučnost a na úklid můžete využít kartáč hranatý, kulatý a plochý, tyč je prodlužovací a součástí je i nabíječka. Celková délka čističe je 111 cm. Předběžná cena 1.790 Kč.

 

Kartáčů není nikdy dost

Díky nim je život prostě lehčí a hezčí. Naše kartáče jsou skutečnými odborníky ve své oblasti. Jsou udržitelné a poradí si s nečistotou v jakémkoli skrytém koutku.

 

Univerzální čisticí štětka
Vyčistí sebemenší skulinky Je ideální také na čištění rohů. Rukojeť je z bukového dřeva z odpovědného lesního hospodářství. Délka kartáče je 14 cm. Předběžná cena 149 Kč.

Multifunkční kartáč 3v1
Kartáč je s recyklovaným materiálem. Multifunkční kartáč nabízí úzkou škrabku, drátěný kartáč a ohebné štětiny. Je velmi vhodný k čištění pokliček, těsnění, klávesnic a vodovodních baterií. Délka kartáče je 13,5 cm. Předběžná cena 199 Kč.

 

 

 

Více na www.tchibo.cz.