Plavky pro celou rodinu, postavu i příležitost

Plavky pro celou rodinu, postavu i příležitost


Pestrá, barevná, funkční, a především stylová - taková je letošní kolekce plavek F&F. Mezi klíčové trendy patří květinové motivy a geometrické vzory, prim však tentokrát hrají

i jednobarevné modely, a to jak u bikin, tak v případě elegantních modelů vcelku. Zvláštní důraz je věnován detailům v podobě originálních spon, šněrování, pásků, sexy průstřihů či zavazování. Tyto prvky dodají náležitý šmrnc a navíc odvádí pozornost od problematických partií, případné nedostatky také skvěle skryje rafinované řasení přes bříško či vyztužený pas.

Bikiny jsou, jako obvykle, dostupné v nejrůznějších stylech a střizích, aby maximálně vyhověly i těm nejnáročnějším požadavkům. Jednotlivé díly lze libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní, zcela autentický look. Pak již stačí jen přehodit plážovou košili nebo maxi šaty, doplnit klobouk, žabky, plážovou tašku a zářit po celý den!

   
 Jednodílné plavky 699 Kč  Bikiny vrchní díl, 449 Kč    Kalhotky, 349 Kč       Dlouhá košile, 599 Kč

Bikiny vrchní díl 499 Kč, kalhotky, 269 Kč

 

PLAVKY PRO CELOU RODINU, PRO KAŽDOU POSTAVU A NA KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Jednodílné plavky jsou velmi pohodlné a skvěle padnou štíhlé i plnoštíhlé postavě. V nabídce F&F nechybí plavky s vycpávkami nebo se speciálním střihem pro tvarování postavy, stejně jako modely s efektním šněrováním. Ty nejenže vypadají krásně, ale především dokáží velmi dobře odpoutat pozornost od případných nedostatků.

 
                                                                                Zelené plavky 749 Kč

 

I muži chtějí být styloví, ale zároveň preferují jednoduchost a pohodlí. Pánská plavková kolekce rozhodně není nudná, poctivě sleduje trend odvážných potisků, zářivých neonů i pastelových odstínů.

  

Košile 649 Kč, modré plavky s potiskem 399 Kč, světle zelené plavky 349 Kč

 

V dětské kolekci má jako vždy hlavní roli hravost! Plavky hýří křiklavými barvami, moderními vzory, oblíbenými postavičkami a roztomilými potisky. Vše je navrženo s ohledem na snadnou údržbu a maximální pohodlí, samozřejmostí je špičková kvalita a odolnost materiálů, v nichž se naši nejmenší budou cítit stále skvěle.

                  
Dívčí plavky  2 ks v balení 399 Kč,        Chlapecké plavky 2 ks v balení, 379 Kč

 

 

 

 zdroj: F&F