TIP redakce: Nedělní HABÁNSKÉ brunche


Neděle by měla být o odpočinku, lenošení s přáteli a ochutnávání dobrot – prostě takovéto, kdy z pozdní snídaně rovnou přejdete do prodlouženého oběda… anglické označení je BRUNCH. Tento až skoro rituál by měl být nejen o jídle, které se konzumuje mezi 10. a 14. hodinou, ale především o jezení v klidu, pomalu
a s přáteli či v rodinném kruhu. Pokud si chcete vydechnout, vychutnat si typicky moravské bílovické pokrmy spolu s vínem, rezervujte si včas nedělní brunch ve vinařství Habánské sklepy a položte třeba základy vaší nové tradice.

Aktuálně bychom vás rádi pozvali v neděli 6. srpna, kdy se bude konat další tematický „moravský" brunch ve vinařství Habánské sklepy, při kterém vám bude nabídnuta například pečená kachnička, špekové knedlíky, křenová omáčka se smaženým řízkem i plno dalších dobrot od kuchaře Martina Harce a cateringu KD Velké Bílovice. Přivítáni budete welcome drinkem v podobě šumivého vína Habánské sklepy brut a následně během brunche máte neomezenou konzumaci pokrmů a nápojů dle vámi vybraného balíčku. V nabídce jsou varianty s tichým vínem, šumivým vínem i nealko varianta.

Po celou dobu konání je také možné navštívit původní 400 let starý Habánský sklep.


Vezměte s sebou přátele i celou rodinu. Termíny: 6.8., 27.8., 17.9., 15.10.

Děti do 3 let si s vámi nedělní brunch užijí zdarma a bude pro ně připraven dětský koutek.

Možnost parkování zdarma.

 

Ceny balíčků a rezervace na www.habanskesklepy.cz.