Nepříjemná letní rizika v podobě spálení, poranění či bodnutí

Nepříjemná letní rizika v podobě spálení, poranění či bodnutí


Dovolená u moře, výlety do přírody a jiné radovánky s sebou občas přináší i nepříjemnosti v podobě sluncem spálené pokožky, poranění při vodních sportech, otravné komáry, ale i zánět močového ústrojí. S nápravou těchto škod může pomoci hned několik produktů Green idea:

Vyzkoušejte produkty od Green idea pro klidné léto plné zdraví:

Pěna Panthenol+ prodává greenidea.cz, 200 ml za 198 Kč
Aktivní pěna s vysokým obsahem dexpanthenolu (8 %), babasového a mandlového oleje přirozeně podporuje regeneraci kůže. Pěnu používejte na podrážděnou, zarudlou, rozpraskanou či poškozenou pokožku. Doporučujeme používat po nadměrném slunění pro zklidnění pleti.

Krém Panthenol+, prodává greenide.cz, 50 ml za 148 Kč
Krém s vysokým obsahem dexpanthenolu (11 %) přirozeným způsobem stimuluje regeneraci kůže. Napomáhá regenerovat spálenou, podrážděnou a rozpraskanou pokožku. Je vhodný pro každodenní péči o pleť po opalování nebo o ekzematickou pokožku.

Tea tree oil, prodává greenidea.cz, 25 ml za 248 Kč
Již australští domorodci velmi dobře věděli, že silice čajového stromu má obrovské spektrum neobyčejně silných účinků. TTO se běžně užívá na drobná poranění, popáleniny, bodnutí hmyzem. Silice je vhodná i do relaxačních koupelí a ke stimulačním masážím.

D-MANÓZA, greenidea.cz, 80g za 398 Kč
D-manóza je 100% bioaktivní jednoduchý cukr, který se přirozeně vyskytuje v organismu. V moči na sebe „váže“ bakterie, které se pak nemohou uchytit ke sliznici močového měchýře a odplavují se s močí z těla ven. Bakterie (především E coli) jsou původcem častých problémů močových cest a močového měchýře, a právě proti nim bojuje.

 

 

 

Značka Green idea se zrodila z touhy a nadšení čerpat léčivou sílu z rostlin. Vznikla po dlouholetém působení a výzkumu společnosti Topvet vyrábějící přírodní kosmetiku, doplňky stravy a tinktury. Značka Green idea je prémiovou řadou české společnosti Topvet, za níž stojí rodinná tradice již od roku 1990.