Vyhrajte balík výhod pro váš e-shop! Přihlaste se do konce srpna do soutěže eŽena

Vyhrajte balík výhod pro váš e-shop! Přihlaste se do konce srpna do soutěže eŽena


Máte vlastní podnikání a posíláte balíky? Přihlaste svůj projekt do soutěže eŽena do 31. srpna 2023 a staňte se nejlepší podnikatelkou v e-commerce. GLS jako partner soutěže odmění výherce přepravou balíků
v hodnotě 40 tisíc korun a mediálním prostorem. Dále lze vyhrát balíček právních služeb pro e-shopy.
 

Soutěž eŽena, kterou již čtvrtým rokem pořádá Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) ve spolupráci s balíkovým přepravcem GLS, je určena všem ženám, které v rámci podnikání provozují vlastní e-shop nebo jej plánují založit. Stačí se do konce srpna podělit se svým podnikatelským příběhem.

Jaké byly začátky vašeho podnikání? Jaké momenty pro vás byly nejtěžší a jakých úspěchů si nejvíce vážíte? Co byste doporučila ženám, které zvažují začít podnikat? To vše bude zajímat odbornou porotu složenou ze zástupců AMSP ČR a GLS.  

Výběr tří nejzajímavějších podnikatelských příběhů bude probíhat v období od 1. do 20. září 2023. Vítězky pak budou vyhlášeny 9. listopadu na galavečeru Dne podnikatelů a obdrží poukaz na přepravu balíků: první místo v hodnotě 40 tisíc Kč, druhé na 30 tisíc Kč a třetí na 20 tisíc Kč. Kromě toho GLS jako partner soutěže výherkyně odmění reklamním prostorem na prestižním online portálu, a to s garantovaným zobrazením 1.000.000 pro první místo, 600.000 pro druhé místo a 350.000 pro třetí místo. Absolutní vítězka získá navíc balíček právních služeb společnosti Legitas v hodnotě 24.000 Kč.

Přihlašování je otevřeno pouze do 31. srpna 2023. Nepropásněte příležitost stát se nejlepší podnikatelkou
v e-commerce roku 2023!

 

Přihlašujte se na www.amsp.cz