Svěží vánek s God Is A Woman

Svěží vánek s God Is A Woman


Vítězka cen Grammy a multi-platinová umělkyně Ariana Grande proniká do světa čisté kosmetiky (clean beauty) s vůní GOD IS A WOMAN inspirovanou sílou přírody.

Světoznámá popová diva Ariana Grande zve k dechberoucímu smyslovému a zároveň hluboce intimnímu zážitku s její vůní GOD IS A WOMAN, která vás ovine svěžím vánkem.

Okouzlující vůně, inspirovaná velkolepou sílou přírody, je zároveň významným evolučním posunem značky ke clean beauty. Jako první z celé řady vůní Ariana Grande je God Is A Woman vyrobená z 91 % čistých ingrediencí přírodního původu. Zároveň je její složení 100% veganské a netestované na zvířatech. Obalové materiály také pocházejí z udržitelných zdrojů. Část zisků z prodejů za první dva týdny po světovém uvedení vůně byly věnovány na podporu globálních iniciativ bojujících za zlepšování čistoty oceánů.

 

SLOŽENÍ VŮNĚ

HLAVA: ambrette, šťavnatá hruška

SRDCE: kořen kosatce, okvětní lístky turecké růže

ZÁKLAD: madagaskarská vanilka, krémové cedrové dřevo

Vůně God Is A Woman se otevírá jemnými úvodními tóny šťavnaté hrušky a sladkého oleje ze semen ambrette. Poté k sobě vztáhne pozornost smyslné květinové srdce z okvětních plátků turecké růže ve spojení s božskou pudrovou vůní kosatce. V závěru se na kůži usadí hřejivé aroma směsi madagaskarské vanilky, krémového santalového dřeva a animálního pižma.

 

DESIGN FLAKONU

Obal vůně GOD IS A WOMAN je nepřehlédnutelný, a přitom velmi jednoduchý. Elegantní flakon z průhledného fialového skla zakončený hladkým víčkem krémově bílé barvy vyjadřuje nadčasovou čistotu. Je zasazen do velmi originálního stojánku působícího jako sochařská kreace vytesaná z kamene. Vnější krabička je potištěná bohatou květinovou scenérií.

 

ÚSPĚCHY ZNAČKY

Ariana Grande představila svoji první vůni v roce 2015 a zaznamenala obrovský úspěch. Vůně Thank U, Next získala v roce 2019 nominace na ceny za nejlepší vůni roku, nejlepší mediální kampaň roku a volbu spotřebitelů a následovala dvě ohromná vítězství – Cloud (2020) a R.E.M. (2021) se staly Vůněmi roku.

„Z uvedení naší první clean beauty vůně jsem naprosto nadšená. Dosud jsme samozřejmě měli vůně, které byly netestované na zvířatech, ovšem toto je další krok směrem k čistým, udržitelným způsobem získávaným materiálům a veganským složkám, a na něj jsme všichni nesmírně pyšní. Tuto vůni jsem si sama opravdu zamilovala a doufám, že každá žena, která ji bude nosit, se díky ní bude cítit krásná a silnější.“ Ariana Grande nepropůjčuje značce jen vlastní jméno, ale skutečně stojí u kormidla při samotném tvůrčím procesu od skladby vonných ingrediencí až po výsledný design.

Ariana Grande God Is A Woman EdP 30 ml, EdP 50 ml,  EdP 100 ml. Nakupovat můžete na Ariana Grande God Is A Woman parfémová voda 30 ml - FAnn parfumerie.

 

V naší soutěži můžete vyhrát tuto vůni, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku:

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG

 

 

 

Výherci: P. Eliášová, S. Gabrielová, L. Schonbrová