Podzim láká ke čtení!

Podzim láká ke čtení!

Více než 50 neobjasněných zločinů


Nejslavnější odložené případy

Vzrušující kompendium skutečného zločinu zkoumá více než 50 různorodých kriminálních případů, které zůstávají i přes usilovnou snahu vyšetřovatelů nevyřešené.

Jack Rozparovač a Zodiac. Únos malé Madeleine McCannové. Loupež 22 milionů liber v Britské bance
v Bejrútu. Všechny tyto kauzy mají jedno společné – nikdy nebyly objasněny. Kniha Nejslavnější odložené případy (Famous Cold Cases) představuje na základě dokumentace více než 50 těchto nevyřešených trestných činů, je uspořádána chronologicky a doplněna o zajímavosti z vyšetřování.

Každá kapitola se zaměřuje na konkrétní trestnou činnost, od vražd, včetně politických, až po únosy, loupeže
a podvody. Mezi notoricky známé případy patří vražda JonBenét Ramseyové, pátrání po šéfovi Teamsteru Jimmym Hoffovi, velkolepý útěk únosce D. B. Coopera, atentát na pákistánskou vůdkyni Bénazír Bhuttovou nebo otrava Alexandra Litviněnka v Londýně. Tato poutavá kniha vás zve k přezkoumání každého případu, analýze důkazů a pokusu zjistit nejpravděpodobnějšího viníka.

John D. Wright je americký autor a editor žijící v Anglii. V Londýně působil jako reportér pro časopisy Time
a People, kde se věnoval politice a zločinu. Je autorem několika historických knih, včetně Oxford Dictionary of Civil War Quotations a The Routledge Encyclopedia of Civil War, Crime Investigation a Unsolved Crimes.
Je držitelem titulu Ph.D. v oboru komunikace na University of Texas.

 

Kniha k zakoupení na Nejslavnější odložené případy | Volný čas |ZonerPress.cz nebo ji vyhrejte v soutěži!

Odpovězte na otázku:

 

 

 

 

Výherce: N. Hušková