Adventní soutěž s přírodní kosmetikou Onclé

Adventní soutěž s přírodní kosmetikou Onclé


Adventní čas za chvíli začíná a my jsem pro Vás připravili soutěž o výjimečnou kosmetiku Onclé. Tři z Vás mohou vyhrát kompletní řadu Biorganic. Udělejte na Vánoce radost sobě či jiné ženě, kterou máte ráda. Potěšit můžete maminku, babičku, sestru či kamarádku. 

Získejte tuto jedinečnou kosmetiku s unikátní látkou BIOLIN P podporující přirozenou mikroflóru a ochranu pokožky. Řada Biogranic obsahuje 5 produktů, které obsahují vzácné přírodní oleje, jako jsou BIO šípkový olej, bavlníkový olej či jojobový olej.

Čeká na Vás jedinečný balíček Onclé Biorganic s 5 produkty v hodnotě 1 190 Kč.

Intimní čisticí olej má velmi šetrné a 100% přírodní složení, které podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky. Jde o bezoplachový produkt vhodný pro každodenní péči o intimní místa.  Obsahuje BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru a ochranu kůže. Za svěží vůní stojí citrusové esenciální oleje. Mezi další složky oleje patří kyselina mléčná, BIOLIN P, jojobový olej, kokosová voda, bavlníkový olej. Před použitím olej vždy protřepejte a naneste jej na ubrousek či toaletní papír. Pečlivě zbavte pokožku nečistot. Je skvělý pro každodenní péči i osvěžení na cestách.

Intimní mycí emulze byla navržena pro každodenní použití v intimních partiích žen. Mycí emulze obsahuje 100 % přírodních ingrediencí, které posilují přirozené prostředí intimních míst. Dává intimním partiím pocit čistoty
a svěžesti během celého dne. Obsahuje přírodní BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru kůže. Dále BIO šípkový extrakt a jemné čisticí složky. Během sprchování či koupele vytvořte jemnou pěnu, naneste citlivě na intimní místa a potom důkladně opláchněte.

Mycí mléko přináší pokožce jedinečnou péči. Šetrně a zároveň efektivně odstraňuje nečistoty. Pokožku chrání před nepříznivými vlivy, hydratuje a zanechává ji hedvábně jemnou. Mycí mléko je vhodné pro každodenní péči
o citlivou pokožku. Obsahuje BIO šípkový extrakt, BIOLIN P a jemné čisticí složky. Během sprchování či koupele naneste na pokožku a potom důkladně opláchněte.

Tělové mléko chrání pokožku před dehydratací, podporuje přirozenou strukturu pokožky a vyživuje ji. Obsahuje vzácné přírodní BIO oleje (arganový a švestkový olej), které se krásně vstřebají do pokožky. Je ideální pro citlivou pokožku. Kromě BIO olejů obsahuje BIO šípkový extrakt, BIOLIN P, přírodní squalan, vitamín E a jemné čisticí složky. Po sprše či koupeli pokožku osušte a následně naneste jemnými pohyby tělové mléko. Příjemně se roztírá a vaše pokožka po něm bude sametová.

Hydratační mist na obličej. Tato mlha v rozprašovači má 99% přírodní složení, které se postará o dokonalou péči. Pleť během chvilky dokonale osvěží, hydratuje, vyživí. Pokožce navrací její elasticitu, chrání ji před nepříznivými vlivy, a navíc díky kyselině hyaluronové zpomaluje proces stárnutí. Ideální je na cesty, ale i pro domácí použití. Vhodný je pro každou pokožku i tu citlivou. Dnes by měl být tento mist běžnou součástí každodenní kosmetické rutiny. Mezi účinné látky patří kyselina hyaluronová, BIOLIN P, mořská voda s minerály, kokosová voda, BIO organická šťáva z aloe vera.

Jak se zapojit? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.