Jedinečné kouzlo zimních dnů: Odhalte neotřelé kombinace kávy v originálních receptech

Jedinečné kouzlo zimních dnů: Odhalte neotřelé kombinace kávy v originálních receptech


Vstupte do světa mimořádných chutí a hřejivé atmosféry v době, kdy za okny dýchá nelítostná zima. Najděte útěchu i teplé objetí v šálku horké kávy a nechte se unést kreativitou při přípravě lahůdek, které udělají
z každého doušku nezapomenutelný okamžik. Vyzkoušejte slaďoučké kávové kuličky, jež pohladí vaše chuťové buňky, nebo nechte svou kávu ožít v nečekaných kombinacích s marshmallows, až po špetku dobrodružství
s whisky a likérem. Odkryjte nový rozměr chutí s lahodnou instantní kávou Jacobs Velvet Crema, kterou nyní najdete i v novém praktickém balení.

TIP: Ponořte se do bohaté sametové pěny a plné, výrazné chuti kávy Jacobs Velvet Crema s oříškovými tóny, kterou nově můžete zakoupit v praktickém balení. To jednoduše přesypte do originální sklenice, a v okamžiku tak prodlužte její životnost.

S balením o 180 g, kterým naplníte celou sklenici, připravíte 108 šálků lahodné kávy snadno a rychle. Doplňte svoji dózu s rozpustnou kávou Jacobs Velvet Crema v novém balení! Doporučená maloobchodní cena je 139,90 Kč, více informací najdete na www.kavajacobs.cz. Jacobs Velvet Crema. 100% CREMA, 100% POŽITEK. 

TIP redakce: Vyzkoušejte recepty s kávou Jacobs

KÁVOVÉ KULIČKY
2 lžičky instantní kávy Jacobs Velvet Crema
100 g drcených sušenek nebo polámaného cukroví
100 g slazeného kondenzovaného mléka
100 g másla
strouhané ořechy a kakao na obalení

Drcené sušenky pokapejte kávou rozpouštěnou ve 3 lžících horké vody, vmíchejte zahřáté kondenzované mléko a rozpuštěné máslo. Vytvarujte kuličky a obalte je ve strouhaných ořeších nebo kakau a nechte odležet v lednici.

 

Další dokonalé recepty najdete v sekci RECEPTY!

Chtěli byste kávu Jacobs Velvet Crema vyhrát? Nyní máte jedinečnou příležitost získat ji i společně s hrníčkem v naší soutěži.

 

 

Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

 

 

Výherci: P. Malík, J. Šedá, O. Votrubcová