Darujte letos pod stromeček pohlcující zvukové zážitky od značky FIXED

Darujte letos pod stromeček pohlcující zvukové zážitky od značky FIXED


True Wireless sluchátka Pods Pro s ANC a bezdrátovým nabíjením, od české značky FIXED, představují ideální vánoční dárek pro všechny milovníky hudby i mluveného slova. Tyto trendy minimalistické pecky pod stromečkem jistě zazáří a vánoční pecky si z nich s radostí pustí i Grinch.

Sluchátka se pyšní technologií ANC, s níž mizí veškeré rušivé zvuky kolem, což poslech oblíbeného playlistu či podcastu dostane na zcela novou úroveň. Zůstanete jen vy a váš svět. Ve chvílích, kdy se budete chtít opět připojit do reálného světa, využijete Transparency mode, díky kterému lze konverzovat i se sluchátky v uších. FIXED Pods Pro nabízí 4,5 hodin poslechu a společně s pouzdrem mají výdrž až 24 hodin. Při telefonních hovorech oceníte funkci ENC, ta zamezí proniknutí okolních zvuků tak, aby bylo možné nerušeně hovořit. Hráče potěší Game mode, který optimalizuje zvuk pro hru a maximálně sníží odezvu.

Skvělý zvuk si lze vychutnat okamžitě po vyndání sluchátek z krabičky, sama se totiž automaticky spárují s vaším zařízením prostřednictvím moderního Bluetooth 5.3 s dosahem až 15 m. Díky Master Slave módu pracuje každé ze sluchátek nezávisle. Součástí balení jsou navíc dvě velikosti silikonových špuntů, dokonale se přizpůsobící každému uchu, jsou pohodlné a na místě drží při jakékoliv aktivitě. Potěší i dotykovým ovládáním na levém i pravém sluchátku. Díky minimalistickým rozměrům se navíc snadno vejdou do kapsy. Budou tak vždy po ruce připravená pro hovory, sport i každodenní poslech hudby.

FIXED Pods Pro jsou k dostání na fixed.zone, alza.cz, v Datartu a dalších elektro prodejců za 1 599 Kč.

 

Dalšími sluchátky jsou FIXED Buds Pro s ANC

Čas vánoční se neúprosně blíží, rozezvučte jej dárkem, který se obdarovanému stane stylovým doplňkem
a každodenním parťákem. True Wireless sluchátka FIXED Buds Pro s ANC a bezdrátovým nabíjením navodí atmosféru privátního koncertu kdykoliv a kdekoliv a díky minimalistickému designu si s nimi pohodlně
i schrupnete.

Česká značka FIXED představuje True Wireless sluchátka, která ocení sportovní nadšenci i elegáni. Jejich čistý design je činí takřka neviditelnými, ukrývají v sobě však maximální zvukový zážitek. Pokročilé technologie způsobí, že vás hudba doslova pohltí. Při aktivaci funkce ANC dochází k naprosté izolaci okolního zvuku – odpojí tě od světa. Když se do něj budete chtít opět připojit, stačí přepnout do Transparency režimu a lze vést konverzaci i se sluchátky v uších. Skvěle se hodí i pro telefonní hovory. Pomocí funkce ENC mikrofony blokují okolní zvuky, druhá strana tak slyší čistě bez rušivých elementů. FIXED Buds Pro jsou skvělým dárkem i pro nadšené hráče, kterým Game režim optimalizuje zvuk pro hru a maximálně sníží odezvu.

FIXED Buds Pro se automaticky spárují prostřednictvím Bluetooth 5.2 s vaším zařízením až na vzdálenost 10 m a ovládáte je pouhým dotekem. Potěší také možností používat levé či pravé sluchátko samostatně. Díky svým rozměrům a silikonovému povrchu pohodlně sednou do každého ucha. Ať máte doma hudebního fanouška, sportovce nebo elegantní slečnu, Buds Pro představují tip na dokonalý dárek pro každého z nich.

FIXED Buds Pro jsou k dostání na fixed.zone.cz, alza.cz, v Datartu a u dalších prodejců elektra za 1 599 Kč.