Fit a ve formě, podzimnímu splínu navzdory

Fit a ve formě, podzimnímu splínu navzdory


 

Ačkoli v letošním roce na sebe pravý podzim nechal poměrně dlouho čekat, nakonec jsme nevyhnutelnému neunikli. Ráno tma, navečer tma, za oknem šedivé pošmourno a venku protivná zima, které zalézá za nehty. Není divu, že náladu nemáme zrovna růžovou. Je čas vystavit podzimnímu splínu stopku a začít dělat něco pro sebe. Navzdory počasí nezapomínejte na aktivní pohyb a pravidelné sportování. Důležité je také věnovat pozornost našemu jídelníčku a dopřát si dostatečné množství vitamínů a vlákniny. S tím vám pomohou třeba cereální tyčinky značky Fit.

Tyčinky Fit jsou českým výrobkem, který na náš trh již více než 30 let přináší společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Jsou vyrobené z kvalitních, pečlivě vybraných ingrediencí přírodního původu. Najdeme v nich sušené ovoce, zeleninu, bezlepkové cereálie, nejrůznější semínka nebo třeba oříšky. To vše v bohatém a zajímavém koktejlu, který nejen chutná, ale i prospívá našemu tělu. Tyčinky mají vysoký podíl vlákniny, která blahodárně působí na náš organismus a pomáhá nám optimalizovat trávení. Najdeme v nich také cenné vitamíny, minerály a stopové prvky, které v období útočících rým, nachlazení a kašle rozhodně oceníme.

Vyvážené složení tyčinek odpovídá moderním výživovým trendům. Díky tomu slouží jako vynikající zdroj postupně se uvolňující energie. Ta se bude hodit nejen při náročném dni v práci, ale také kdykoliv, kdy na vás padne podzimní únava. Svou výbornou chutí „Fitky“ přesvědčí i malé mlsouny. Nezapomeňte je tak přibalit mladším i starším školákům ke každodenní svačině. Pokud jim vydrží až do odpoledne, poslouží k doplnění energie
a regeneraci sil třeba po sportovním kroužku.

A nemusíte se bát, Fit svačina hned tak nezevšední. V nabídce je totiž nepřeberné množství druhů a příchutí. Oblíbenou klasikou jsou tyčinky Fit müsli v několika variantách bez polevy, s kakaovou či jogurtovou polevou. K dispozici jsou i tři příchutě v bio kvalitě – Fit Bio müsli. Pokud preferujete jemnější strukturu tyčinek, pak při nákupu sáhněte po tyčinkách Fit Fruit. Zaujmou výrazně ovocnou chutí a hladce namletou náplní mezi dvěma oplatkami, které se na jazyku jen rozplynou. Skvělé jsou
i přirozeně bezlepkové Fit Smoothie v široké paletě originálních chutí. Pokud potřebujete extra dávku energie, vyberte si tu, která obsahuje výtažek ze zeleného čaje a kofein. Bezlepkové jsou také tyčinky Fit Go, vyrobené z extrudované kukuřice a rýže. Sáhnout můžete po jedné ze tří variant s kakaem, rybízem nebo jahodami.

 

 

Tyčinky Fit jsou v prodeji u všech hlavních maloobchodních prodejců potravin. Detaily o složení jednotlivých produktů i jejich příchutích najdete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.