Ozdoby na hlavu

Ozdoby na hlavu

Máte už plné zuby nudných jednotvárných účesů a chtěla byste svou hlavu trochu ozdobit? Chcete doladit outfit, ale netušíte čím? Pak vás mohou zajímat tipy na různé vlasové doplňky v tomto článku! Různé ozdoby do vlasů jsou skvělým módním doplňkem, který pozmě


Máte už plné zuby nudných jednotvárných účesů a chtěla byste svou hlavu trochu ozdobit? Chcete doladit outfit, ale netušíte čím? Pak vás mohou zajímat tipy na různé vlasové doplňky v tomto článku! rs_Ozdoby na hlavu Různé ozdoby do vlasů jsou skvělým módním doplňkem, který pozmění vzhled účesu, a doplní a sladí váš outfit.  

rs_Ozdoby na hlavu 18Čelenky a šátky

Čelenka je praktický pomocník pro udržení vlasů (či ofiny) na patřičném místě. Může s ní ale také dodat vaší hlavě pořádnou vlnu elegance! Vybrat si lze ze široké nabídky: od obyčejných tenkých čelenek až k těm zdobeným s mašličkami, copánky a kamínky. V poslední době se do módy opět vrací různé šátky do vlasů. Někdo sice namítá, že je to trochu „styl uklízečka“, nicméně pěkně uvázaný šátek působí bohémsky a šik.

rs_Ozdoby na hlavu 15Ozdobné spony a sponky

V obchodech najdete hned vedle šperků také různé ozdobné sponky. Fantazii se opět meze nekladou, takže můžete své vlasy zachytit hezky stylově. Mezi nejoblíbenější spony patří hlavně látkové květiny všech druhů a barev a různá peříčka, například krásná paví.

Klobouky a čepice

Klobouky a čepice byly kdysi samozřejmou součástí šatníku, dnes už je ale tolik nenosíme. Nechte se inspirovat elegantní britskou módou a zakomponujte sem tam nějaký elegantní klobouček do večerního outfitu. V létě jsou populární klasické slamáky, v zimě zase odíváme hřejivého, i když občas ne moc slušivého kulicha.

rs_Ozdoby na hlavu 12Netradiční účesy

Váš každodenní drdol teď můžete oživit! V obchodech jako je H&M nebo C&A najdete (většinou u pokladen) malá látková, síťovaná nebo pěnová kolečka. Pomocí těchto kroužků si můžete vytvořit na hlavě trendy bohatý vysoký drdol, který vám opticky dodá mimo jiné i pár centimetrů výšky. Text a foto: Natalie K.