Jak kreslit oblíbené typy postav

Jak kreslit oblíbené typy postav

Hrajte s námi o návod Jak kreslit oblíbené typy postav.


Anime – romantické scény, Christopher Hart

Zamilujte si romantické anime! Romantický žánr se skládá ze všech prvků, jaké fanoušci anime milují – drama, komedie a především emoce, které čtenáře chytí za srdce. A vy se teď můžete naučit vytvořit snový
a dynamický svět anime romantiky pod vedením známého kreslíře Christophera Harta.

Anime – romantické scény je nepostradatelná příručka, díky které se naučíte kreslit oblíbené typy postav, příběhové linie, vystihnout dokonalého přítele nebo přítelkyni, a především vytvořit epický milostný příběh. Těšit se můžete na kresbu úžasných scén, klíčové okamžiky příběhu a také kresbu párů na základě určitého tématu.

Stejně jako v předchozích knihách i tady s vámi autor projde jednotlivé kroky a provede vás tvorbou složitějších pozic a výrazů. Ať jste začátečníci, anebo pokročilí kreslíři, určitě oceníte jednoduché a srozumitelné návody
a postupy. Chybět nebudou ani různé typy postav – tichý kluk, ješita, popová hvězda, fantasy přítel. (Schválně, kdo z vás pro ně má slabost?)

U romantických scén kolikrát taje srdce i toho největšího cynika. Přemýšleli jste o tom, jak by vypadala vaše vysněná romantická scéna? Díky téhle knize ji můžete ztvárnit a ještě o trochu vylepšit. Staňte se postavou svého vlastního příběhu a vytvořte kresby nabité emocemi!

 

Hrajte s námi o jednu tuto knihu.
Odpovězte na otázku:

 

 

Nakupovat můžete na Anime – romantické scény | Volný čas |ZonerPress.cz (zoner-press.cz).

 

 

 

 

zdroj/foto: Zonerpress