Hormonální komfort: kombinace bylin pro ženy v každém věku

Hormonální komfort: kombinace bylin pro ženy v každém věku

Takřka každá žena dobře ví, že hormony umí pořádně potrápit. Nejdříve přijde na řadu otravný premenstruační syndrom, který se vytrvale vrací každý měsíc.


A jen co je po mnoha letech konečně chvíli klid, začne své nedočkavé růžky vystrkovat obávaná menopauza.

Pokud se potýkáte s projevy hormonální nerovnováhy, můžete sáhnout po bylinkách, které naleznete
v přírodním doplňku stravy Liftea Hormonální komfort. Jeho unikátní složení čerpá ze znalostí léčivých rostlin, vitaminů a jejich příznivého vlivu na lidské zdraví.

Tento potravinový doplněk obsahuje účinné látky v optimálním poměru tak, aby se navzájem doplňovaly a jejich užívání mělo maximální efekt pro podporu ženského zdraví.

 • Pupalka dvouletá (Oenothera biennis) má příznivý vliv na premenstruační komfort, normální činnost kardiovaskulárního systému (hladina cholesterolu v krvi), přispívá k přirozené obranyschopnosti
  a podporuje metabolické funkce.
 
 • Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) napomáhá normální funkci močové soustavy, reprodukčního systému, činnosti kardiovaskulárního systému, srážení krve a čištění krve.

 • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a též se mu říká „vitamín krásy“, neboť hraje klíčovou roli v zdraví a vzhledu kůže. Jeho účinky souvisí s jeho schopností podporovat tvorbu kolagenu, který je důležitý pro pružnost a pevnost kůže. Vitamín C navíc působí jako silný antioxidant a chrání buňky před poškozením způsobeným volnými radikály, které mohou způsobit stárnutí kůže. Doporučená denní dávka vitamínu C pro dospělé je 80 miligramů. V produktu Liftea Hormonální komfort naleznete 100% referenční hodnoty příjmu.

 • Jetel luční (Trifolium pratense) napomáhá k menopauzálnímu komfortu. Má příznivý vliv na stav kostí, normální činnost srdce a krevní tlak.
   
 • Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) lidově „babské ucho“ je oblíbenou bylinkou, která podporuje hormonální rovnováhu, normální trávení nebo správnou funkci dýchacího systému. Má příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organismu i na udržení normální míry pocení.

 • Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je přírodní antioxidant. Podporuje hormonální rovnováhu, kognitivní a duševní zdraví. Přispívá k normální funkci dýchacího, trávicího systému a oběhové soustavy.

 • Ploštičník hroznatý (Actaea racemosa) je přírodní antioxidant. Příznivě ovlivňuje komfort při menopauze, funkci prostaty, normální činnost lymfatického systému, stav kostí a kloubů.

 • Kontryhel obecný (Alchemilla vulgaris) má příznivý vliv na osvěžení těla, premenstruační komfort, trávení, normální stav kloubů a svalů.


NÁŠ TIP:


LIFTEA HORMONÁLNÍ KOMFORT 60 tob. | Liftea

 

 

 

 

zdroj: Hormonální komfort: kombinace bylin pro ženy v každém věku | Liftea