Když je všeho moc....

Když je všeho moc....

Asi každý někdy zažil pocit, že je toho na něj moc. Zejména ženy, které přepínají celý den mezi mnoha aktivitami a rolemi jsou adeptky na tento stav. Napětí, které se v nás pak hromadí nesvědčí ani naší duši, ani našemu tělu. Nejvhodnější rada je samozřejmě nezapomínat na sebe, najít si i v tom největším shonu chvilku jen a jen pro sebe.


Je jedno, zda to bude relaxační koupel (bez švitořících dětí za zády), chvíle s knihou, procházka domů z práce (bez spěchu
a myšlenek na další povinnosti) či lekce oblíbeného cvičení. Pomoci mohou i
přírodní doplňky stravy Joalis – například kúra s příznačným názvem napětíNeuroDren® + Anxinex® + Fatig®. Ta přispívá k normální činnosti nervové soustavy, snížení napětí a harmonizaci psychiky. Skládá se ze tří přírodních doplňků stravy Joalis, ve kterých se propojuje síla informací
s účinky bylin. Více na
www.joalis.cz.    

Občasný stav napětí zná ve stresových okamžicích asi každý z nás. Problém nastává, pokud se pod tlakem ocitáme často, někdy dokonce nepřetržitě. Výsledkem je tenze, podrážděnost, velká únava a často paradoxně i neschopnost se pořádně vyspat, nepřetržitý tok myšlenek, nervozita, roztěkanost. Velmi důležitá je v tomto stavu duševní hygiena – najít si svůj způsob odpočinku a relaxace.

Pomoci mohou také přírodní doplňky stravy!

Náš tip: Kúra přírodních doplňků stravy Joalis napětí, ve které se propojuje síla informací s účinky bylin. Kúra přispívá k normální činnosti nervové soustavy, snížení napětí a harmonizaci psychiky. Jednotlivé přípravky jsou vybrány tak, aby se vzájemně podporovaly a zesilovaly tak svůj účinek.


Joalis NeuroDren® s obsahem majoránky zahradní napomáhá k normální činnosti nervové soustavy, k přenosu nervového impulsu a stimulaci svalové kontrakce.

Joalis Anxinex® obsahující vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k harmonizaci psychiky.

Joalis Fatig® s mátou peprnou přispívá k relaxaci, spánku a přirozené obranyschopnosti. Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 

Kúru napětí pořídíte na webu www.joalis.cz za cenu 1 360 Kč. 

Joalis je česká firma založená v roce 1999. Vyrábí zcela unikátní přírodní informační doplňky stravy, ve kterých se propojuje síla informace s účinky bylin. Všechny přípravky Joalis mají certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Za každým produktem informační medicíny stojí dlouhodobý výzkum a bádání na poli lidského zdraví a také mnoho úspěšných příběhů klientů, kteří věřili, že zdraví není v chemii, ale v nich samých.

Přípravky Joalis spadají do oboru informační metody, holistického směru, který přistupuje k člověku celostně
a orientuje se na přirozené samoléčicí schopnosti člověka. Joalis lze zařadit také do oblasti komplementární medicíny, neboť informační přípravky nejsou nasazovány místo standardních, ale doplňují je a často podporují účinek klasické medicíny. Značka Joalis postupně expanduje do jednotlivých zemí Evropy a spolupracuje s více než 10.000 poradci.


Více na
www.joalis.cz.