Valentýnská melodie lásky

Valentýnská melodie lásky


Hudba má jedinečnou schopnost spojovat lidi a prohlubovat jejich pouto, a není nic romantičtějšího než sdílení oblíbených melodií. Zvuk, který prochází srdcem totiž dokáže vyjádřit emoce, které slova nedokážou. Přiveďte do svého vztahu nové melodie a oslavte tento valentýnský svátek láskou k hudbě a krásným barvám, pomocí reproduktorů a sluchátek Buxton. Tyto produkty jsou dárky pro oba. Kvalita přenosu zvuku a doba výdrže baterie překoná i tento jeden večer.

 

Bezdrátová sluchátka BHP 7300 v růžové a modré…

jsou elegantní a pohodlná sluchátka, která můžete jednoduše složit, mají skvělý tvar, jsou vybaveny technologií Power Bass, mají skvělou dobu přehrávání, a to až 26 hodin, a vynikajícím zvuk. Tyto sluchátka jsou navržena
s důrazem na komfort a kvalitu zvuku, což vám umožní ponořit se do hudby a zapomenout na okolní svět. Dostupné za cenu 699 Kč.

 

Reproduktor BBS 4400 v růžové a modré…

je kompaktní a stylový reproduktor, který nabízí až 11 hodin přehrávání. Díky krytí IPX7 jej můžete vzít k vodě
i na lyže. Světelné efekty při přehrávání i technologie Power Bass a možnost propojení s druhým – True Wireless Stereo z něj činí malého párty společníka. Díky jeho velikosti se skvěle přenáší a vejde se do batohu či kabelky. A můžete jej použít i jako handsfree. Dostupný za cenu 699 Kč.

 

Reproduktor BBS 5500 v růžové a modré…

je větším bráchou BBS 4400. Tento reproduktor s elegantním designem a výdrží baterie až 9 hodin je ideální doplněk pro poslech hudby nebo vytváření romantické atmosféry. Díky materiálům a krytí IPX7 jej lze vzít i do vlhkých prostor – na party u vody či ve sněhu nebo i letním dešti. Výkon 30 W už zaručuje skvělou párty.
S funkcí TWS můžete snadno propojit reproduktor s dalším kusem za účelem vytvoření ještě bohatšího zvukového zážitku. Jeho ovládání je umocněno stavovými světelnými efekty, takže jste jasně informováni
o potřebě dalšího dobití.  Lze jej také použít jako handsfree. Dostupný za cenu 999 Kč.

 

 

 


Od svých počátků se značka BUXTON věnuje vývoji a výrobě sluchátek a reproduktorů pro širokou veřejnost. Sluchátka svou věrnou reprodukcí a dynamikou překračují hranice, na které jste v této cenové kategorii zvyklí. Zvuk je vyvážený a poslech je tak i dlouhodobě velmi příjemný. Neotřelé zpracování a použití kvalitních materiálů dává produktům této značky punc výjimečnosti. Značce BUXTON se podařilo i přes relativně krátkou historii pevně zakotvit na trhu s prémiovými sluchátky a najít si i přes silnou konkurenci své spokojené uživatele. BUXTON patří pod správní divizi FAST ČR, a.s.