Bretaňská příroda jako regenerace pokožky

Bretaňská příroda jako regenerace pokožky

Touží vaše pokožka po regeneraci a výživě? Objevte novou rostlinnou péči o tělo od Yves Rocher inspirovanou bretaňskou přírodou, která se bude denně starat o vaše tělo, ruce a nohy.


Experti a výzkumníci této francouzské značky vyvinuli nové vysoce přírodní receptury a inovativní textury, aby tak nabídli výjimečný smyslový zážitek a ty nejvhodnější produkty, které uspokojí potřeby všech typů pleti.
V jádru těchto novinek péče o pleť s klinicky prokázanou účinností se nachází aktivní rostlinné složky získané udržitelným způsobem.

V péči o pleť naleznete bambucké máslo a měsíček, známé svými vyživujícími a zklidňujícími vlastnostmi, arniku s ochrannými vlastnostmi a mátu peprnou se slézem využívané pro jejich osvěžující a detoxikační sílu. Období sklizně bylo zvoleno tak, aby konkrétní rostlina byla na vrcholu čerstvosti, a díky vybranému způsobu extrakce je umožněna koncentrace aktivních molekul.

Nová řada péče o tělo je 100% veganská a nabízí hydrataci rukou, změkčení pokožky nohou a dopřeje vašemu tělu komfort, který si zaslouží.

Francouzská kosmetická značka Yves Rocher pochází z bretaňského městečka La Gacilly a je již od roku 1959 průkopníkem ve světě rostlinné kosmetiky. Přináší sílu přírody a rostlin přímo na vaši pleť. Příroda pro značku představuje víc než zdroj inspirace – stojí v samotném jádru jejího konání. Společnost Yves Rocher od roku 2020 patří k členům Unie pro etický bio obchod (UEBT), čímž se oficiálně zavázala k etickému získávání přírodních surovin a respektu k biodiverzitě i k lidem. Navštivte e-shop www.yves-rocher.cz nebo jednu
z kamenných prodejen a objevte i vy rostlinný svět Yves Rocher.

Hrajte s námi o balení kosmetických produktů YvesRocher v hodnotě 1 500 Kč.
Odpovězte na otázku:

 

 

 

 

 

 

zdroj/foto: YvesRocher