Objevujte svou pleť: S německou kosmetickou značkou GESKE Beauty Tech si přizpůsobte svůj kosmetický rituál na míru

Objevujte svou pleť: S německou kosmetickou značkou GESKE Beauty Tech si přizpůsobte svůj kosmetický rituál na míru

GESKE German Beauty Tech je nová inovativní kosmetická značka, která vám umožní využívat personalizovanou péči o pleť s podporou umělé inteligence za dostupnou cenu.


Po uvedení značky na trh v prosinci 2023 by vám GESKE ráda představila dvě své chytré masky z širokého portfolia více než 250 zařízení se 150 inovativními technologiemi. Chytré masky byly navrženy tak, aby urychlily a zlepšily nanášení a vstřebávání masek pro super výkonnou domácí péči o obličej.

Multifunkční zařízení GESKE poskytují holistický přístup ke kráse a umožňují uživatelům začlenit špičkové technologie profesionálních salonů do jejich domácí rutiny. Všechna zařízení GESKE byla vyvinuta, testována
a schválena dermatology.

Pro dosažení optimálních výsledků doporučuje společnost GESKE používat své multifunkční chytré masky
v kombinaci s jedním z 26 výrobků na obličej.

Sonic Warm & Cool Mask | 9 in 1 (1 425 Kč)

Tento všestranný pomocník nově definuje vaši každodenní kosmetickou rutinu a přináší zcela novou úroveň účinnosti. Sonic Warm & Cool Mask | 9 v 1 kombinuje několik kosmetických technologií včetně pulzací SmartSonic a technologie Full-Spectrum LED Light.

Vyživující pleťové masky lze nyní aplikovat během pouhých dvou minut - bez čekání, a přesto může pleť lépe vstřebávat účinné látky. Póry se otevírají pomocí zahřívacího kovového povrchu, zatímco pleť je masírována jedním z dvanácti masážních rytmů. Po 90 sekundách stačí aktivovat chladicí funkci přístroje, která póry uzavře a uzamkne složky v pokožce. Díky designu zaměřenému na oblast očí a nosu si můžete být jisti, že každému místu na obličeji věnujete pozornost, kterou si zaslouží. Výsledkem je zářivá a hydratovaná pleť se zdravým leskem.

 

Sonic Warm & Cool Mask | 8 in 1 (1 899 Kč)

Spolupráce mezi GESKE a Hello Kitty přináší nový pohled na péči o pleť – se super roztomilým nádechem!
S maskou Hello Kitty Sonic Warm & Cool Mask | 8 v 1 můžete svou oblíbenou pleťovou masku aplikovat během pouhých dvou minut. Technologie Pore-Opening Deep Warming a Full-Facial Hyper Infusion zajišťují, že produkty péče o pleť mohou proniknout hluboko do pokožky. Revitalizační technologie Cryo Deep Cooling navíc zjemňuje póry, zatímco vysoce účinný systém odpuzování redukuje otoky a dodává pleti svěží vzhled. Přístroj je také vybaven technologií Full-Spectrum LED a pulzacemi SmartSonic pro dokonale vyčištěnou, hydratovanou
a zářivou pleť.

 

Pleťové masky (399 Kč)

26 doplňkových pleťových masek (včetně masek Hello Kitty a odpovídajících polštářků na masky) spolupracuje s vybranou chytrou maskou a obnovuje přirozený lesk pleti, kterou vyživuje a hydratuje. Užijte si revoluční ceny za každé sezení a zároveň ušetřete více než 95 % plastů ve srovnání s jednorázovými obaly masek, což má pozitivní dopad na vaše finance i životní prostředí.

 

GESKE German Beauty Tech App

Všechna zařízení GESKE lze používat společně s oceňovanou aplikací GESKE German Beauty Tech. Aplikace využívá umělou inteligenci k analýze pleti a určuje potenciální oblasti k optimalizaci. Aplikace hladce kombinuje technologie a potřeby uživatelů, aby vytvořila personalizované rutiny a doporučila produkty pro jedinečné potřeby každého uživatele. Na největším světovém technologickém veletrhu CES získala aplikace GESKE German Beauty Tech App ocenění CES Innovation Award.


Na každé zařízení z portfolia GESKE se kromě standardní místní záruky na výrobek vztahuje 15letá záruka výrobce.

 

 

 


Více informací/zdroj/foto: GESKE, www.geske.com.