Tipy k péči o problematickou pleť – gel na problematickou pleť a hyaluronové sérum

Tipy k péči o problematickou pleť – gel na problematickou pleť a hyaluronové sérum

Problematická pleť netrápí pouze mladší ročníky. I v dospělosti umí pupínky a mastná, ale zároveň vysušená a šupinatá pokožka pěkně potrápit a být zdrojem nepříjemných pocitů
a malého sebevědomí.


U problematické pleti nikdy nezanedbávejte důkladné čištění ráno i večer. Dopřejte si také dostatek vody, spánku a správnou stravu, která pleti přinese vše, co potřebuje.

Máme pro vás dva tipy na produkty od Asombroso, ikonické značky světoznámého návrháře Osmanyho Laffity, které problematická pleť velmi ocení.

 

Gel pro problematickou pleť

Pleťový gel The One First Aid Gel byl speciálně vyvinutý pro péči o problematickou pokožku. Obsahuje Tea Tree olej, který má antibakteriální, protizánětlivé a zklidňující účinky, zabraňuje infekcím a omezuje projevy akné. Mátový olej redukuje tvorbu kožního mazu, bambucké máslo hydratuje a zvyšuje obranyschopnost pleti. Další aktivní složky jsou arganový olej a SEBOCLEAR TM-MP, který má podobné účinky jako retinol, nejsilnější forma vitamínu A. Umí zlepšit strukturu a barvu pokožky, hydratuje a podporuje tvorbu kolagenu. Tlumí také zánět a potlačuje bakterie.

Gel je ideální nanášet dvakrát až třikrát denně na suchou a čistou pleť. Oceníte ho také jako rychlou pomoc, kdykoli se na pleti objeví pupínek nebo zčervenání. Účinný je také při bodnutí hmyzem.

 

Hyaluronové sérum dodá potřebnou hydrataci

Problematická pleť bývá často paradoxně velmi suchá. I proto vsaďte na účinné hyaluronové sérum The One Hyaluron Serum, které obsahuje vysoké množství LMW kyseliny hyaluronové. Dodá pleti potřebnou hydrataci
a působí i anti-agingově, redukuje vrásky a obnovuje elasticitu i pevnost pokožky. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová pomáhá právě při léčbě akné a při nečisté pleti. Intenzivně hydratuje horní vrstvu pokožky a voda, kterou na sebe její molekuly vážou, se do kůže postupně uvolňuje  a vstřebává.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný... dechberoucí… A takové jsou i všechny produkty Asombroso.  Všechny produkty najdete na webu www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku i v parfumeriích Fann.

 

 

 

zdroj/foto: asombroso.cz