Fit – Váš průvodce aktivním životním stylem

Fit – Váš průvodce aktivním životním stylem

Je tu jaro – roční doba spjatá se znovuzrozením, období nových začátků. Příroda se probouzí,
a tak je právě ten správný čas probudit také své tělo.


Je konec zimnímu lenošení, dejte zelenou aktivitě. Dopřejte svému tělu pravidelný pohyb, ať už ve formě běhu, cvičení nebo dlouhých procházek do přírody, při kterých načerpáte spoustu energie. Abyste se rychle dostali do formy, je třeba vše podpořit vyváženou stravou, ze které váš organismus získá vše, co potřebuje.

A nezapomeňte si i zdravě zamlsat – třeba s cereálními tyčinkami Fit.

České cereální tyčinky Fit přináší na náš trh již déle než tři desetiletí společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Tyto nutričně vyvážené dobroty jsou navrženy tak, aby podpořily aktivní životní styl, a stanou se vašim nepostradatelným průvodcem na všech jarních dobrodružstvích.

Tyčinka Fit zaujme dokonalou kombinací chuti a vybalancovaným složením, které respektuje moderní výživové trendy. Podpoří tak vaše tělo a dodá energii i vaší mysli po celý náročný den. Tyčinky jsou vyrobené z pečlivě vybraných ingrediencí přírodního původu, které jsou šetrně zpracovávány tak, aby si uchovaly maximální možné množství živin. Neobsahují přidaná umělá sladidla, barviva ani konzervanty. Zato v nich najdete cenné vitamíny, minerály a stopové prvky. Navíc mají vysoký podíl vlákniny, složky nezbytně nutné pro správné fungování našeho organismu.

Fit jsou díky svému složení skvělou zásobárnou postupně se uvolňující, kvalitní energie. Hodit se vám budou
i pro rychlou regeneraci sil, a to nejen na jarní túře. Mějte je vždy po ruce pro případ, že vás nečekaně přepadne hlad, dojdou vám síly nebo jen prostě máte chuť na malou sladkost a nechcete mít z mlsání výčitky.V nabídce společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina je mnoho různých druhů tyčinek v nepřeberném množství příchutí. Sáhnout můžete třeba po klasice – tyčinkách Fit müsli, které jsou dostupné i v bio variantě. Pokud máte rádi jemnější strukturu tyčinek, pak bude vaší volbou Fit Smoothie, která odpovídá veganským standardům a neobsahuje lepek. Kompletně bezlepkové jsou i tyčinky Fit Go z extrudované kukuřice. Malé
i větší mlsouny zaujme ovocná bomba Fit Fruit s chuťově bohatou náplní, ukrývající se mezi dvěma lehoučkými oplatkami.

  

Všechny druhy tyčinek značky Fit jsou k dispozici v běžné maloobchodní prodejní síti. Další informace naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.  

 

 

 

zdroj/foto: tycinkafit.cz