Stopka vypadávání vlasů

Stopka vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů je přirozeným jevem – vlasy se tímto způsobem obnovují. Studie uvádějí, že je normální denně přijít až o 100 vlasů. Pokud máte po každém česání hřeben plný, jedná se už
o problém, který je pro ženy i muže velkým stresorem.


Na vypadávání vlasů se může podílet nedostatek minerálů a vitaminů, hormonální změny, užívání léků, dlouhodobé stresy, problémy s pokožkou hlavy a také špatná vlasová kosmetika. Pokud byste rádi své kštici dopřáli doslova balzám, vyzkoušejte novinku přírodní dánské kosmetiky NATURIGIN – sérum ANTI-HAIR LOSS. Toto přírodní vyživující sérum účinně pomáhá předcházet i řešit vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst,
a ještě během svého působení pečuje a regeneruje pokožku hlavy, jejíž zdraví je pro krásné vlasy zcela zásadní. Obsahuje jemné přírodní ingredience a skandinávskou patentovanou technologii BioScience, která kombinuje účinek apigeninu, pomerančového a rozmarýnového oleje a dalších účinných složek. Díky nim pomáhá na molekulární úrovni snížit míru vypadávání vlasů a posilovat vlasové kořínky. 

NATURIGIN ANTI-HAIR LOSS SERUM – NOVINKA

Přírodní vyživující sérum proti vypadávání vlasů pomáhá účinně předcházet a zároveň řešit nadměrné vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst a pečuje o pokožku hlavy. Receptura je klinicky ověřená – aktivní složky i složení byly klinicky testovány a schváleny dánskou laboratoří.

Skandinávská patentovaná technologie BioScience kombinuje účinek apigeninu a přírodních účinných složek, díky kterým pomáhá snížit míru vypadávání vlasů, posilovat vlasové kořínky, regenerovat vlasové folikuly
a bránit negativním účinkům hormonu dihydrotestosteronu, který je s vypadáváním vlasů spojován.

Přírodní sérum proti vypadávání vlasů NATURIGIN Anti-Hair Loss Serum obsahuje jemné přírodní ingredience, například olej z pomerančové kůry známý pro své antimikrobiální vlastnosti a příjemnou vůni s aromaterapeutickou přidanou hodnotou. Dále v séru najdete rozmarýnový olej, antioxidant zajišťující lepší prokrvení pokožky či extrakt z měsíčku lékařského, který má protizánětlivé vlastnosti a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy.

Sérum je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií, pro nejlepší efekt je vhodné ho aplikovat po dobu
6 až 12 týdnů. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci se šamponem NATURIGIN Thickness Booster Shampoo a kondicionérem NATURIGIN Thickness Booster Conditioner. 

Novinku NATURIGIN Anti-Hair Loss Serum pořídíte na www.happy-hair.cz za cenu 989 Kč.

 

 

NATURIGIN je spojením slov „příroda“ a „původ“, které jsou zakotvené v DNA značky. NATURIGIN přináší udržitelné a bezpečné kosmetické produkty inspirované skandinávskou krajinou a severským způsobem života. Značka je spojením exkluzivní kvality, udržitelnosti a odpovědnosti. Produktové portfolio NATURIGIN plné certifikovaných přírodních výtažků a funkčních složek zahrnuje vlasovou péči a styling, tělovou péči a šetrné permanentní barvy na vlasy. Mottem NATURIGIN je víra ve skutečnou krásu, které lze dosáhnout jen harmonií se všemi aspekty života. Své produkty neustále vyvíjí a zlepšuje tak, aby efektivně kombinovaly sílu přírodních ingrediencí spolu s nejnovějšími kosmetickými poznatky a postupy. Všechny produkty NATURIGIN jsou navrženy, vyvinuty a vyrobeny v Dánsku. Více na www.naturigin.cz, nebo na www.happy-hair.cz.

 

 

 

zdroj/foto: naturigin.cz