Nová renesanční vlna v bydlení s bratry Scottovými

Nová renesanční vlna v bydlení s bratry Scottovými

V době, kdy se svět nemovitostí neustále vyvíjí, jsou Drew a Jonathan Scottovi, známí především z pořadu Property Brothers, nejen v čele trendů v oblasti renovací a designu, ale jsou také průkopníky, kteří určují směr, kterým se ubírá současný bytový design.


Zatímco bratři proměňují zanedbané domy v osobitá obydlí, zahrnují do interiérového designu nejrůznější trendy, které dnes rezonují v domácnostech po celém světě. Nahlédněte do designových domů v pořadech Dům snů a Až je koupím, budou mý! od 6. května v 19:20 na stanici Spektrum Home.

V rychlém světě realit, kde každý sní o dokonalém bydlení, přicházejí na scénu Drew a Jonathan Scottovi. Jejich jména se stala synonymem pro inovace a proměny v oblasti bydlení. S neochvějným nasazením pomáhají párům zpracovávat diamanty v surovém stavu - domy, které na první pohled vypadají jen jako zchátralé stavby. Ale právě v těchto nemovitostech vidí Drew jako realitní specialista nevyužitý potenciál. Jeho bratr Jonathan, mistr stavitel, zase tyto vize přivádí k životu a zanedbané stavby v podobě strašidelných ruin proměňuje
v útulná a stylová obydlí.

Udržitelnost a přírodní materiály:
V souladu s celosvětovým hnutím za udržitelnost kladou bratři Scottovi důraz na používání obnovitelných materiálů, jako jsou bambusové podlahy a pracovní plochy z recyklovaného skla. Tento trend je nejen šetrný
k životnímu prostředí, ale také přináší do interiéru trochu přírody.

Technologické inovace:
Chytré domy již nejsou vzdálenou budoucností, ale nutností dneška. Bratři integrují nejmodernější technologie, jako jsou chytré termostaty a osvětlení, které lze ovládat hlasem nebo chytrým telefonem, čímž zvyšují komfort a efektivitu rekonstruovaných domů.

Multifunkční prostory:
Vzhledem k tomu, že lidé tráví doma stále více času, stala se multifunkčnost klíčovým prvkem designu. Skotové vytvářejí otevřené prostory, které slouží k více účelům - pracovnu, která se večer promění v zábavní místnost, nebo jídelnu, která nabízí i pracovní prostor.

Výrazné barvy a vzory:
Oživení interiéru výraznými barvami a vzory je dalším trendem, který společnost Property Brothers prosazuje. Odstíny, jako je teplá terakota nebo chladná modrozelená, dodávají místnostem dynamiku a hloubku, zatímco vzory jim dodávají vizuální zajímavost a osobitost.

Návrat k retro stylu:
Nostalgie po minulých desetiletích přináší zpět retro prvky, jako jsou geometrické vzory a vintage nábytek. Drew a Jonathan dokážou skloubit moderní pohodlí s retro šarmem a vytvořit tak jedinečné a stylové domovy.

Pořad Property Brothers je více než jen o renovaci, je o vytváření prostor, kde každý detail odráží nejnovější trendy a zároveň splňuje potřeby a přání obyvatel. S bratry Scottovými v čele každého projektu znamená renovace nejen obnovu, ale také začátek nového způsobu bydlení v souladu s nejžhavějšími trendy v bytovém designu. Pokud hledáte inspiraci pro změnu, máte k tomu příležitost každý všední den ve třech po sobě jdoucích dílech! Televize Spektrum Home vás zve ke sledování pořadů bratrů Scottových:

19:20 Dům snů

20:15 Až je koupím, budou mý!

21:10 Dům snů

 

 

 

 

 

zdroj/foto:
AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.