Tajemství krásné pleti?

Tajemství krásné pleti?

Kyselina hyaluronová je v poslední době velmi oblíbená součást kosmetických produktů.
Je přímo synonymem pro krásnou, zdravou, hydratovanou a mladistvě vypadající pokožku.


Dopřejte si i vy produkty s kyselinou hyaluronovou od ikonické značky Asombroso, jejímž autorem je světoznámý návrhář Osmany Laffita.

Jak kyselina hyaluronová funguje a co vše umí?

Tato přírodní látka umí skvěle hydratovat. Její molekuly jsou příliš kluzké a velké na to, aby se do pleti hlouběji absorbovaly. Zůstávají proto na povrchu a voda, kterou na sebe navážou, se tak může do pokožky průběžně uvolňovat. Krásně se tak vyplní i drobné linky a vrásky, pleť se napne a působí zdravě. Kyselina hyaluronová pleti dodá svěží vzhled a podporuje i produkci kolagenu, který je zodpovědný za pevnost a elasticitu kůže. Je také silný antioxidant, který chrání pokožku před vnějšími faktory.

3 top produkty Asombroso s kyselinou hyaluronovou

  • Naprostým bestsellerem Asombroso je liftingový krém The One Snake Cream. Intenzivní liftingový krém je vyvinutý pro ochablou pleť, která potřebuje vzpruhu, hydrataci a regeneraci. Krém obsahuje mimo kyseliny hyaluronové i syntetický hadí jed Syn-ake, který simuluje účinek pravého hadího jedu, uvolňuje obličejové svaly a tím předchází vzniku vrásek. Pleť je tak vyživená, vyhlazená a perfektně hydratovaná.


  • Další tip je hyaluronové sérum The One Hyaluron Serum. Pleťové sérum je účinný a koncentrovaný produkt péče o pleť, který má vysoké množství aktivních látek a proniká hluboko do pleti. Nanáší se na vyčištěnou pleť ráno a večer, po vstřebání (vklepáním a vmasírováním) se aplikuje běžný krém, který účinné látky v pleti uzamkne. Hyaluronové sérum má vysoké množství kyseliny hyaluronové, která umí skvěle hydratovat, obnovit elasticitu a redukovat vrásky. Obnovuje i pevnost pleti a krásně regeneruje. Sérum je vhodné i v případě akné a u problematické a nečisté pleti.


  • Obzvlášť před létem ocení pokožka těla ošetření kyselinou hyaluronovou a kolagenem ve formě hydratačního tělového kolagenu The One Body Collagen Gel. Přípravek se nanáší do pokožky vmasírováním, pozornost při tom věnujte především „problematickým partiím“. Kyselina hyaluronová podpoří pružnost a maximální hydrataci, kolagen kůži zpevní a zpomalí proces stárnutí. Aktivní složky napomáhají detoxikaci a lipolýze (odbourávání tuků), zlepšují mikrocirkulaci, aktivitu lymfy a redukují zvlnění pokožky, typické pro celulitidu.

 

Asombroso ve španělštině znamená úžasný... dechberoucí… A takové jsou i všechny produkty Asombroso.

„Moje pleťová a tělová kosmetika i parfémy jsou navrženy tak, aby z “obyčejného” používání produktů vykouzlily neobyčejný zážitek.“  To je motto, které do všech svých produktů vkládá autor značky Osmany Laffita. Všechny produkty najdete na www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku i v parfumeriích Fann.

 

 

 

 

 

zdroj/foto: Asombroso.cz