Přinášíme 5 tipů na aktivity, které nesmí chybět na vašem letním bucket listu

Přinášíme 5 tipů na aktivity, které nesmí chybět na vašem letním bucket listu

Léto pomalu klepe na dveře a společně s ním přichází i nekonečné možnosti, jak si užít každý slunečný den na maximum. Nechte se inspirovat našimi tipy a proměňte své prázdniny
v nezapomenutelné dobrodružství. 


Vyrazte na koncert či festival, užijte si piknik s kamarádkami nebo zažijte kouzelné večery při romantických procházkách. Pojďte společně objevovat, co léto nabízí!

  1. Vyrazte na festival

Letní festivaly představují dokonalou kombinaci hudby, svobody a neopakovatelné atmosféry. Od velkých mezinárodních událostí, které přitahují slavné kapely a dýdžeje z celého světa, až po menší, lokální festivaly, kde můžete objevit nové talenty a alternativní scény, každý festival má své kouzlo. Je to místo, kde se lidé spojují skrze sdílenou lásku k hudbě, kde vznikají nová přátelství a vytvářejí se nezapomenutelné vzpomínky.

 

NÁŠ TIP: Co by byl festival bez správného osvěžení?

Po hodinách tance a zpěvu pod žhnoucím sluncem přijde vhod něco, co vás rychle zchladí. Avanti Frizzante je ideálním řešením! Ať už jste na hlavní scéně, v kempu nebo v chill-out zóně, tento parťák vám poskytne rychlé
a chutné osvěžení. Díky elegantnímu designu a malé praktické plechovce si ho navíc můžete vzít kamkoliv
s sebou. Až budete plánovat své festivalové léto, nezapomeňte si přibalit Avanti Frizzante a připravte se na nezapomenutelné zážitky plné hudby, tance a osvěžení. Zakoupíte ve vybraných prodejnách.

  1. Lahodný piknik s přáteli

Pikniky jsou ztělesněním letní pohody – slunce, příroda, vynikající jídlo a skvělí kamarádi kolem. Představte si, že najdete klidné místo v parku nebo u řeky, roztáhnete deku a užíváte si s přáteli super odpoledne. Kromě relaxace a dobrého jídla můžete na pikniku zažít i spoustu zábavy. Vezměte si s sebou míč nebo frisbee
a zasportujte si, vyzkoušet můžete i některé z oblíbených deskovek, jako jsou třeba Aktivity, Krycí jména nebo Dixit!

 

  1. Zažijte něco nového

Zkuste tento rok něco, co jste nikdy předtím nedělali. Paddleboarding, outdoorová jóga, nebo nocování pod hvězdami jsou skvělými příklady aktivit, které vám mohou poskytnout nejen fyzickou výzvu, ale i duševní pohodu. Tyhle aktivity vás vytáhnou z každodenní rutiny a umožní vám užít si krásné počasí z úplně jiné perspektivy.

 

  1. Romantické procházky po městě

Prázdniny a letní lásky k sobě prostě patří. Využijte teplých letních večerů, které jsou jako stvořené pro procházky po městě, a vyrazte na rande. Vydejte se do klidných, prázdných ulic a načerpejte společně romantickou atmosféru!

 

  1. Domácí kino

Zakončete večer pozváním přátel na promítání vašeho oblíbeného filmu. Vše, co potřebujete, je projektor, bílá plachta a pohodlné sezení. Nesmí chybět ani spousta dobrého jídla a samozřejmě pití. Věřte, že Avanti Lampone bude pod oblohou plnou hvězd za doprovodu hudby Mamma Mia! chutnat neuvěřitelně skvěle!

 

NÁŠ TIP: Avanti Lampone, s bohatou malinovou chutí, je ideálním doplňkem k letním pokrmům. Skvěle ladí se saláty, čerstvým ovocem a lehkými sýry, a jeho šumivý charakter osvěží každé sousto. Avanti Lampone pořídíte například na www.osobnivinoteka.cz.