Že je hydratace důležitá, víme všichni

Že je hydratace důležitá, víme všichni

A jaký lepší zdroj hydratace můžeme najít, než samotnou přírodu?! 


Právě z té bere inspiraci kosmetika Yves Rocher už více než 65 let. A ne jinak je tomu u ikonické modré řady Hydra Végétal, kam právě přibyla novinkaSOS Hydratační maska.

Botanici a experti Yves Rocher se inspirovali sukulentní rostlinou s pozoruhodným vodním mechanismem: kosmatcovníkem/edulis. Po několika letech výzkumu se jim díky přírodnímu procesu extrakce z rostliny pěstované udržitelným způsobem v La Gacilly podařilo získat účinnou látku – buněčnou vodu z kosmatcovníku. Ta je integrovaná do základu produktů z naší řady Hydra Végétal a má trojí hydratační účinek: uloží vodu v srdci pleti, rozptýlí ji do všech vrstev epidermis a omezí její odpařování.

Nová SOS Hydratační maska je obohacená o molekuly aktivující hydrataci, o minerály, aminokyseliny, peptidy
a cukry a aktivuje okamžitou hydrataci. Pleť je krásně hydratovaná, svěží a zářivá. Jemné vrásky způsobené dehydratací jsou vyhlazené. Funkčnost masky nám potvrdilo 88 % žen, které ji testovaly po dobu 28 dní. Její použití je jednoduché – 1x až 2x týdně naneste masku v silné vrstvě, nechte pět minut působit a poté setřete kosmetickým tamponem. Potom už stačí užívat si svěží pleť!

 

 

 

 

zdroj/foto: yves rocher