Slunovratový úplněk přinese sílu budovat zázemí i kariéru

Slunovratový úplněk přinese sílu budovat zázemí i kariéru

Již od pradávna využívali lidé sílu Měsíce ve svůj prospěch, a to ve všech oblastech života. V moderní době se stala práce s lunárními fázemi populární zejména v oblasti seberozvoje. 


Dle úplňku, novoluní, lunárních fází a postavení Měsíce ve zvěrokruhu je totiž možné plánovat důležitá rozhodnutí tak, aby vedla k úspěchu. Nadcházející úplněk v Kozorohu akcentuje oblast kariéry a přináší vhodný čas právě pro rozhodnutí a možnosti posunout se na cestě za svými cíli. Právě s plánováním klíčových rozhodnutí dle vlivu Měsíce může pomoci první česká aplikace, která přináší interaktivní lunární diář Lunarium.

Měsíc má významný vliv na naše emoce, nálady a každodenní život. Ovlivňuje příliv a odliv, rození, změny počasí i ženský cyklus. Také zvířata a rostliny se řídí postavením Měsíce. Naši předci, včetně Darwina
a Hippokrata věděli, že úspěch či neúspěch činností závisí na tom, kdy budou provedeny, ať už jde o práce na zahradě, praní, stříhání vlasů, pěstování a sklizeň plodů apod. Poznatky o vlivu Měsíce jsou dnes již vědeckými metodami prokazatelné. Možná i proto se práce s lunárními fázemi v poslední době dostává opět do popředí, zejména v oblasti seberozvoje. Lze dle nich totiž načasovat klíčová rozhodnutí.

 

Slunovratový úplněk v Kozorohu

Aktuální lunární fáze v podobě slunovratového úplňku v Kozorohu přináší intenzivní energii, díky níž bude snazší rozpoznat prospěšné od méně prospěšného. Kozoroh je spojený s ambicemi, sebevědomím a kariérou, je to pevné zemské znamení, které si jde neochvějně za svým cílem. A přesně tuto energii nám přinese také aktuální úplněk. Je tedy vhodný čas na uspořádání životních priorit, a to jak v oblasti domova, tak i kariéry.

Je dobré si klást otázky:

Co je v mém životě důležité?

Kam směřuji?

Jaké rozhodnutí potřebuji podpořit?

Vede má cesta k úspěchu?

Co nastartuje moji kariéru?

Co chci, aby v mém životě bylo trvalé a rostlo?Lunární fáze v aplikaci

Lunární fáze jsou staro-novým nástrojem, které otevírají novou cestu v oblasti seberozvoje. Lze dle nich totiž načasovat klíčová rozhodnutí. Úspěch každého záměru totiž nezáleží jen na našich schopnostech, ale i na okamžiku jeho provedení. ať už jde o změnu účesu, plánování kosmetických zákroků, podpis smlouvy, nebo péči o krásu (hubnutí, stříhání vlasů atd.) domácnost a zahradu. Dříve se hojně využívali papírové lunární kalendáře, které bylo možné mít na stole. Doba se však posunula stejně tak, jako se každý den posouvá Luna. Pod taktovkou zlatých českých ručiček se zrodila první česká aplikace s online lunárním kalendářem a diářem od značky Lunarium.

Jsem narozená za úplňku ve znamení Raka, jehož planetou je Měsíc, a asi proto mě Měsíc vždy přitahoval – jeho vliv na sobě velmi silně pociťuji. Začala jsem vliv Měsíce na náš život zkoumat a studovat podrobněji, a to zejména v praxi. Vše jsem zkoušela na sobě. V roce 2011 jsem vytvořila první online lunární kalendář, který se postupem času přetransformoval do praktické mobilní aplikace – lunárního diáře,“ říká zakladatelka značky Lunárium
a autorka stejnojmenné aplikace Dagmar Borešová.

Aplikace přináší praktické informace o energii dne, měsíčních fázích, časech východu a západu Měsíce, termínech nejbližšího úplňku a novoluní. Denně nabídne až 30 tipů a doporučení z kategorií krása, zdraví, strava, magie, domácnost, zahrada, energie. Její ekosystém tvoří praktický lunární online diář, který máme neustále u sebe v telefonu.

Aplikace je ke stažení na platformě Appstore pro IOS a na Google Play pro Android. Cena je 99,- Kč měsíčně nebo 999,- Kč ročně.

Instagram Lunarium, web lunarium.cz

 

 

 

O LUNARIU

Lunarium je komunita, která spojuje lásku k Luně, astrologii a rituálům. Vzniklo v roce 2020 a jeho estetika je pevně spjatá s esencí a rukopisem zakladatelky s 15 letou praxí Dagmar Borešovou. V roce 2022 se Lunarium rozrostlo o e-shop i kamennou prodejnu v centru Prahy. Prodejna zároveň slouží jako centrum setkávání. V prostorách se pravidelně pořádají tematické workshopy od tvorby lunárních náramků až po sound healing. Nejnovějším přírůstkem v rodině Lunarium je stejnojmenný online lunární diář v podobě aplikace, který přináší užitečné rady a tipy pro seberozvoj na každý den.