Soutěž o balíček letní intimní péče značky GYNELLA pro ženy a muže

Soutěž o balíček letní intimní péče značky GYNELLA pro ženy a muže


Léto je čas plný slunce a radosti, ale zároveň přináší i rizika pro naše intimní zdraví. V teplých dnech častěji hrozí infekce a záněty močových cest, které mohou znepříjemnit vaše letní zážitky. Tyto problémy se nevyhýbají ani mužům, kteří si zapaření nebo drobné oděrky obvykle přivodí při sportu.

Naše soutěž vám přináší jedinečnou příležitost vyhrát produkty intimní péče české značky GYNELLA, které pomohou předejít těmto nepříjemnostem. Stačí se zapojit, odpovědět na jednoduchou otázku a můžete se těšit na léto bez starostí s naší exkluzivní sadou intimní péče pro muže i ženy.

Co můžete vyhrát

  • Jemnou vaginální pěnu GYNELLA Silver Foam s nanočásticemi stříbra. Podporuje léčbu při infekcích
    a zánětech a díky bariérovému efektu dokáže zamezit pronikání infekce do tkáně. Přípravek je vhodný k léčbě porodních poranění.
  • Doplněk stravy GYNELLA Cystilab s obsahem d-manózy, brusinkami a 3 miliardami laktobacilů v jedné denní dávce. Snadno rozpustný sáček v praktickém balení vhodný na cesty.
  • Intimní gel pro muže Andryll. Aplikuje se 2x denně na postižené místo. Pomáhá při svědění, začervenání, opruzeninách a oděrkách v intimních partiích.

  

  

 

Soutěžní otázka

Česká značka GYNELLA ve svých produktech používá jedinečnou patentovanou sloučeninu stříbra, která pomáhá při léčbě vaginálních infekcí i rekonvalescenci po porodu. 

 

 

 

 

zdroj/foto: Gynella.com