Připravte se na plesovou sezónu díky letním výprodejům

Připravte se na plesovou sezónu díky letním výprodejům

Konec léta v sobě skrývá kousek nostalgie. Každý konec je ale začátkem něčeho nového. I když už počasí nehřeje tak jako v červnu, můžeme si užít letní výprodeje.  Díky nim se připravíme na příští léto, možná ale taky na plesovou sezónu 2012. Plesové šaty? R


Konec léta v sobě skrývá kousek nostalgie. Každý konec je ale začátkem něčeho nového. I když už počasí nehřeje tak jako v červnu, můžeme si užít letní výprodeje. 

koktejlky3

Díky nim se připravíme na příští léto, možná ale taky na plesovou sezónu 2012.

Plesové šaty? Raději letní koktejlkykoktejlky2

Téměř každá žena touží mít na další plesovou sezónu zbrusu nové šaty. Ty minulé jsou už okoukané, ale dávat hříšné peníze za nové si obvykle nemůžeme dovolit. Od toho jsou tu právě letní výprodeje, kde si kromě šatů pořídíte i dámské plavky na příští léto nebo podprsenky, které se vám budou hodit pod koktejlky. Proč si složitě půjčovat plesové šaty, když si můžete za pár korun pořídit letní koktejlky?

Černá i zlatá jsou univerzální

Jestliže vás čeká letos maturitní ples, svatba nebo jiná slavnostní příležitost, rozhodně nešlápnete vedle s černými a zlatými koktejlkami. Černá se hodí ke každé příležitosti, tentokrát se ale můžete ukázat i ve zlatém brokátu nebo krajkách. koktejlkyPompézní styl na plesech zapadne a navíc se dá skvěle kombinovat například s černou kabelkou. V módě tedy zůstávají brokátové šatičky z 60. let. Letní koktejlky ale taky nejsou k zahození a módní zůstanou asi napořád. Veselé a teplé barvy dokážou na plesech zvednout náladu. Určitě není potřeba nosit příliš formální šaty, nakonec i při slavnostnějších příležitostech je možné si trochu „povolit opasky“. Na koktejlkách z letních výprodejů ušetříte. Inspirujte se například ve výprodejích OTTO-shopu. Díky slevám zde můžete levně nakoupit také dámské plavky a spodní prádlo např. podprsenky bez ramínek.