Svatební dary

Svatební dary

A je to tu zase! Jste pozváni na svatbu a kromě toho, že nevíte, co si vezmete na sebe, už vůbec nevíte, jaký svatební dar koupíte novomanželům. Přináším Vám několik rad a tipů na originální svatební dárek.   Bude se dárek líbit? To, jestli se bude svatební dar ne


A je to tu zase! Jste pozváni na svatbu a kromě toho, že nevíte, co si vezmete na sebe, už vůbec nevíte, jaký svatební dar koupíte novomanželům. Přináším Vám několik rad a tipů na originální svatební dárek.

Wedding gifts

 

Bude se dárek líbit?

To, jestli se bude svatební dar nevěstě a ženichovi líbit, Vám nikdo samozřejmě zaručit bohužel nemůže. Bride Peeking in PresentsProto bude tou nejjednodušší variantou se s budoucími novomanželi dopředu domluvit, co by jim udělalo největší radost. Pokud si sami řeknou co by je potěšilo, máte vyhráno! V dnešní době si už většina párů přeje jako svatební dar peníze. Možná se to může někomu zdát příliš neosobní, ale je to ve své podstatě ten nejpraktičtější dar. Novomanželé si za peníze koupí to, co budou potřebovat a také se jim nestane, že se jim sejde pět toustovačů J Ovšem pokud ani sami snoubenci nevědí, co by si jako svatební dar přáli a nechají to na Vás, je třeba začít s výběrem.

Originální svatební dary

Originálních dárečků se dá nalézt spousty. Vybrala jsem pro Vás pár originálních svatebních darů, které jistě potěší. Dnes již velmi oblíbeným svatebním darem pro novomanžele jsou lampiony štěstí, které dotvoří po celém svatebním dni úžasnou večerní atmosféru. Dalším originálním a nevšedním dárkem bude dárek, který sice novomanželům nebude stát po zbytek jejich společného života doma vystavený na poličce, ale zato na něj po zbytek svého života budou vzpomínat. Ano, darujte jim jako svatební dar zážitek. Ať už zvolíte romantický let balónem pro dva, nebo romantický let letadlem, nebo zvolíte něco méně náročného – například pivní lázeň, nebo masáž, Woman Getting Therapeutic Massageurčitě tímto dárkem potěšíte. Pokud chcete přece jenom něco praktického, určitě se po svatbě novomanželům bude hodit fotokniha a jistě také neurazíte pěkným fotorámečkem, do kterého si pár může vystavit nejen svatební fotografie. Tip: Myslete také na to, aby svatební dar potěšil oba dva novomanžele. Pokud chcete darovat golfové vybavení a nevěsta si na golf nepotrpí, není to zrovna ideální volba. V takovémto případě obdarujte každého z novomanželů zvlášť. Text: Mgr. Lucie Bönischová, foto: corbisimages                     Ať už vyberete jakýkoliv svatební dar, nejdůležitější je to, aby byl darovaný od srdce.