Pastely pro ty, kteří se nemohou dočkat jara

Pastely pro ty, kteří se nemohou dočkat jara

Už vás nudí šeď zimní módy, černé kabáty a málo barev na věšácích v obchodech? Těšíte se na jaro, se všemi jeho zářivými odstíny? Zkuste už teď zakomponovat prvky pastelových barev do vašeho šatníku a prosvětlete si tak čekání na příchod jarní sezóny. Konec l


Už vás nudí šeď zimní módy, černé kabáty a málo barev na věšácích v obchodech? Těšíte se na jaro, se všemi jeho zářivými odstíny? Zkuste už teď zakomponovat prvky pastelových barev do vašeho šatníku a prosvětlete si tak čekání na příchod jarní sezóny.

Pastely pro ty, kdo se nemohou dockat leta 12

Konec ledna a únor se nese ve znamení končících výprodejů zimních sezón. Ve výkladech se postupně začínají objevovat jarní kousky, které nás tolik lákají… ale venku je stále tuhá zima.

Pastelové odstíny

Pastelové odstíny barev (velmi světlé) dodají vašemu vzhledu ženskost, jemnost a lehkost, které patří především k jarnímu a letnímu období.  Zkombinujete-li černé kalhoty, kozačky, bílou košili a pastelově-mátové sáčko, které doplníte barevně sladěnými doplňky, nemáte co zkazit. Pastely pro ty, kdo se nemohou dockat leta 11K většině pastelových barev se také hodí hnědá a šedá, naopak špatně se kombinuje khaki a vínová.

Neonová kobaltová

Kobaltově modrá je barvou zimních kolekcí, ale snadno se dá přetransformovat do trochu svěžejší podoby, zkombinujete-li ji se světlými krémovými barvami, potisky nebo krajkou. Máte-li dost odvahy, zkuste přidat mandarinkově oranžové doplňky či boty.

Zářivě zelená

Zelená je uklidňující barva, vyzařující pozitivní energii. Ať už jde o luxusní smaragdový nebo zářivý pistáciový odstín, teplý svetr či šála v této barvě vám určitě pozvedne náladu a přitom perfektně zahřeje.

Pastely pro ty, kdo se nemohou dockat leta 10Květinová louka

Květinové potisky, brože i nejrůznější další doplňky (pásky, šperky) připomínají jaro v našich šatnících. Vytáhněte některé kousky, které jste na zimu odložila a zkuste je zkombinovat s tím, co právě nosíte. [clear] [gallery ids="9300,9299,9298,9297,9296,9295,9294,9293,9292,9291,9290,9289"] Text: Natalie K. Foto: Polyvore