3 filmové novinky na DVD

3 filmové novinky na DVD

Přinášíme vám 3 tipy na filmové novinky, které právě vycházejí na DVD a které stojí za to mít doma ve své sbírce. Některé filmy vám totiž nestačí vidět jen jednou, ale rádi si je vychutnáte znovu a znovu. My jsme do tohoto výběru zařadili Bídníky, Pí a jeho život a Terapii láskou.


 

3novinky na DVD

Bídníci

Pokud máte rádi muzikály, film Bídníci z roku 2012 byste si neměli nechat ujít. Toto netradiční ztvárnění Hugova románu je nabité emocemi a chytlavými melodiemi od začátku až do konce. Skvělá podívaná je to i díky obsazení hlavních rolí. Bývalého galejníka Jeana Valjeana ztvárnil Hugh Jackman a jeho věčného pronásledovatele Javerta nestárnoucí Russell Crowe. K Bídníkům se určitě budete rádi vracet. Velkolepá výprava filmu vám totiž umožní při dalších zhlédnutích vidět nové a nové detaily, kterých jste si předtím nevšimli.

Pí a jeho život

Film Pí a jeho život je dobrodružné vyprávění o indickém chlapci a jeho nechtěném spolutrosečníkovi na záchranném člunu –bengálském tygrovi. Je to příběh o nebezpečí a přežití, stejně jako o naději a víře. Vizuální zpracování i samotný námět dávají filmu tak trochu pohádkový nádech.

3novinky na DVD2

Pí a jeho život májednoho Oscara za režii, kterou bravurně zvládl Ang Lee. Ten získal stejnou cenu i za film Zkrocená Hora z roku 2006.

Terapie Láskou

Jestli si chcete užít trochu romantiky, vsaďte na Terapii láskou. Tato novinka na DVD vás také rozesměje a určitě se u ní nebudete nudit. Oba hlavní hrdinové se léčí s psychickými potížemi a poté, co je osud svede dohromady, stávají se vzájemně jeden druhému tím nejlepším lékem.

3novinky na DVD1

Sympatičtí představitelé hlavních rolí Jennifer Lawrence a Bradley Cooper ztvárnili své postavy opravdu přesvědčivě a Jennifer si za svůj výkon dokonce zasloužila Oscara. Tak už jste si vybrali, který snímek rozšíří vaší domácí filmotéku? Může to být klasické románové drama, fantastický příběh o přežití nebo originální romantická komedie.

 

Určitě neuděláte chybu, ať sáhnete po kterémkoliv z nich.