Jak zatočit s vráskami na 3 krizových místech

Jak zatočit s vráskami na 3 krizových místech

Nikdo z nás nemládne a my, ženy to prostě špatně neseme. Přitom ani není těžké trochu přelstít svůj věk a oddálit vznik vrásek. Dá se to například pomocí několika účinných triků.

My vám poradíme, jak na vrásky a čele, krku a kolem očí... 


Není to fér. Mužům vrásky dokonce sluší a mnohdy s jejich přibývajícím počtem, stoupá u mužů sex appeal.
U nás vrásky znamenají spíše konec časů pružných těl a mladosti. Ten, kdo vrásky má je přesvědčen, že se dají odstranit jen pomocí chirurgického zásahu nebo pomocí kolagenové injekce. Přitom se lze snadno proti vráskám účinně bránit svépomocí.

 

Čelo

Aplikace botulotoxinu je velmi elegantní a šetrný postup, který navrací konturám obličeje jejich tvar. Je určena jedině do rukou odborného a speciálně zaškoleného lékaře. Procedura je ambulantní s minimální zátěží, naší klienti ji mohou absolvovat i během tzv. obědové přestávky. 

Botulotoxin dočasně vyřazuje z provozu mimické svaly, ale jen na omezené ploše aplikované látky. Působením Botulotoxinu, dochází k zablokování nervového zakončení, tím nedochází k pohybu svalu a nevytváří se vráska. Časem ale dochází k opětovné hybnosti svalu. 

Provádí www.artmedica.cz

 

Oči

Kruhy pod očima, modravé zabarvení očního okolí, vrásky a otoky očního okolí. Tyto potíže trápí mnoho žen
i mužů, přitom právě oči jsou tím, co nás v obličeji zaujme nejdříve. Není výjimečné, že pacienty trápí zároveň více potíží. Kruhy pod očima s modravým zabarvením očního okolí. 

Otoky a vrásky…, kombinace jsou různé. Při řešení těchto nedokonalostí, používáme kombinace více technik ošetření tak, aby výsledek byl co nejideálnější.

Doporučujeme velmi osvědčené zákroky jako:

  • Aplikace botulotoxinu (vrásky)
  • Výplně kyselinou hyaluronovou (vrásky, kruhy pod očima)
  • Q. Switch yag laserové ošetření (vrásky, kruhy, modravé zbarvení)
  • eMatrix ošetření (vrásky, kruhy, otoky, modravé zabarvení)
  • Agnes ošetření (otoky, převisy, vrásky)

Více informací na OČI JSOU BRÁNOU DO SRDCE

podbradek

Nová technologie ultrazvukové liposukce s liftingovým efektem. Mikrolipokavitace (LESC) pracuje se studenou ultrazvukovou sondou o průměru 2 mm přímo v tukové tkáni. Bezpečnost zákroku je zaručena díky umístění kavitační jednotky (30-40Khz) v rukojeti kanyly. 

Teplota přímo na hrotu sondy je pouze 25 stupňů Celsia a nemůže dojít k tepelnému poškození pokožky
a okolních tkání při zákroku, tak jako u jiných podobných metod. Zákrok je určen k odstranění nechtěných tukových zásob, především k modelaci těla, včetně liftingu dané oblasti.

O metodě více zde Liposukce - Mikrolipokavitace LESC

 

 

Navštivte www.artmedica.cz