Tipy, které prospívají ženství

Tipy, které prospívají ženství

My ženy prostě téměř bez přestání usilujeme o bezvadný vzhled, luxusní hřívu, svěží a jiskrnou pleť, dokonalou postavu a úsměv od ucha k uchu. Někdy postačí málo k tomu, abychom byly nádherné. Nezapomínejte na důležité maličkosti a především se mějte ráda taková, j


My ženy prostě téměř bez přestání usilujeme o bezvadný vzhled, luxusní hřívu, svěží a jiskrnou pleť, dokonalou postavu a úsměv od ucha k uchu. Někdy postačí málo k tomu, abychom byly nádherné. Nezapomínejte na důležité maličkosti a především se mějte ráda taková, jaká jste a nehledejte na sobě chyby, které nejsou. 

tipy zenstvi 35136476

Spěte pravidelně a nejlépe do růžova

Závidíte ženám, které mají pleť krásně vypnutou a září na všechny strany? Nehledejte vždy a jen řešení a hlavní příčinu v luxusním krémech a pokuste se nastolit dostatečný a především zdravý spánkový harmonogram. Zapomeňte však na všechny driáky proti nespavosti, ty vám opravdu dlouhodobě neprospějí a navíc se na nich buduje závislost. Vyzkoušejte osvědčený způsob vlažné mléko s medem a skořicí, bylinky nebo se svěřte zásadám zdravého spání. Mnohé udělá také kvalitní polštář a matrace. Tip: Dostatečně vyvětrejte v místnosti, udržujte v ní pořádek a nikdy v ní nedělejte nic jiného kromě spánku a milování. Práce, notebook a televize musí pryč. Co byste třeba řekli na voňavý polštářek s bylinkami, jejichž vůně vás bude vábit a ukolébá vás k spánku.

tipy zenstvi 451580907

Cvičení - báječná je jóga nebo pilates

Ví to každá z nás, ale donutit se k pravidelnému cvičení není vždy tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Nečekejte na zdravotní komplikace a raději jim předcházejte tím nejlepším možným způsobem. Pořád velmi oblíbená je především jóga, která se cvičí na nespočet variant. Jejich blahodárné účinky jsou  stejné, protáhnou tělo, odeženou špatné myšlenky a  navíc hormony štěstí budou s vámi. Vaše nálada se rázem vylepší a nejen spát se vám bude jedna báseň. Tip: Před nějakou dobou jsme psali článek o hormonální józe. Hormony jsou zodpovědná za naši ženskost a vitalitu, proto pokud máte pocit, že je máte v pořádné nerovnováze, procvičte se díky ní k pohodě. Protože hormonální hladiny jsou zodpovědnou za mnohé zázraky nás žen.